Strona główna Na sygnale Dobrowolnie zgłosiła się na policję

Dobrowolnie zgłosiła się na policję

4772
11

Do Komisariatu Policji w Trzemesznie zgłosiła się kobieta, która w czwartek 24 października na przejściu dla pieszych na ulicy Kopernika najechała na nogę ośmiolatki. Krótko po naszej informacji sprawczyni stawiła się dobrowolnie i przyznała do popełnionego czynu.

Jak powiedziała policjantom, odwoziła wówczas swojego syna do szkoły. Po przejechaniu przejścia dla pieszych chłopiec poinformował ją, że chyba jakaś dziewczynka się przewróciła. Gdy się zatrzymała i obejrzała, dziewczynki nie zauważyła. Będąc przekonaną, że nic się nie stało pojechała dalej – informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Dziewczynka nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń ciała, skończyło się na zaczerwienieniu skóry na nodze. Z tego względu zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wykroczenie. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

11 KOMENTARZE

    • Ford transit 2.0 diesel 90KM z felgami stalowymi 16″, na pace miała worek ogórków przeznaczonych na zaprawy i pustą zgrzewkę po nieznanym napoju, mam nadzieję że pomogłem

      • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. To jest chore co się dzieje w naszej Polsce jedzie auto poczekaj jeden z drugim A nie na bezczelnego wchodzisz na pasy i nawet nie spojrzysz czy ktoś się zatrzyma czy nie. Tak tylko durnie się zachowują. Male dziecko mogę zrozumieć ale nie dorosłe osoby i dzieci które mają po 10 lat Chociaż z drugiej strony ktoś te dzieci uczy w szkołach. Zrobić dziecku egzamin z ruchu drogowego i dopoki go nie zda nie bedzie mogło sie same poruszać. Dzieki temu może przezyje. A potem zdziwienie że ktoś zabił lub potącił na pasach. Pan redaktor woli usunąć cenny komentarz niż uświadomić społeczeństwu że jest coś takiego ważniejszego niż pośpiech A własne życie. Jak ktoś jest ostrożny i ceni swoje życie to nigdy nie zostanie potrącony nawet jak jakiś debil pojedzie, no chyba że będzie miał naprawdę pecha. Ja idąc pieszo nie wchodzę nikomu pod auto gapiac się w telefon. A jak jadę autem to co chwilę widzę idiote który gapi się w telefon lub taki który nawet nie raczy się rozejrzeć czy jedzie auto. Często kobiety po 50 stoją przy pasach gapiac się na auto ja się zatrzymuje A one dalej bajer, to jest już szczyt bezczelności. Za przechodzenie przez pasy gapiac się w telefon lub nie spojrzenie sie zgodnie z zasada lewo, prawo, lewo powinny być surowe kary, bo nie tylko są ci źli kierowcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here