Strona główna Różne Numeracja posesji nie po kolei

Numeracja posesji nie po kolei

4957
23

Problem z numeracją posesji na ulicy Kochanowskiego zgłosił na ostatniej sesji Rady Miejskiej radny Daniel Bisikiewicz. Jak mówił, na problem zwróciła mu uwagę jedna z mieszkanek ulicy.

Według niej, numery nie są nadane według kolejności co powoduje wiele problemów, między innymi dla kurierów dostarczających przesyłki.

W ramach odpowiedzi na zgłoszone interpelacje radnych burmistrz Krzysztof Dereziński poinformował, że numeracja porządkowa w całej gminie nadawana jest zgodnie z wydanym w tej sprawie rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji. Numeracja na ulicy Kochanowskiego tworzona była wiele lat temu, w tym czasie wybudowano nowe budynki, którym przypisano kolejne numery.

Jeśli mieszkańcy będą wnioskować o zmianę numeracji porządkowej to jest to możliwe, będzie się to jednak wiązać z wymianą dokumentów – poinformował burmistrz.

23 KOMENTARZE

 1. ku informacji pana radnego Bisikiewicza i szanownej pani mieszkanki: w wielu miejscach numeracja nie jest po kolei nie tylko na Kochanowskiego; musicie być bardzo bystrzy skoro dopiero to zauważyliście. Pani mieszkanka nawet na radnego by się nadawała, razem z szewcem zaprowadziliby porządek.

 2. A co jest w Niewolnie ? Jedna wielka katastrofa. Budynek nr 40 a kolejny obok nr 98 (numeracja przykladowa) . Więc to jest dopiero problem dla kuriera poszukac kogoś po nr domu 😀

 3. Panie Bisikiewicz, ulica Kopernika, to ta na której jest nocą bardzo „niespokojnie”…jakie ma numery? Jak Pan sądzi, po koleji? Panie Bisikiewicz, zajrzyj Pan czasem na tą ulicę a potem rób porządki! Jako mieszkaniec ul. Kopernika zwracam Panu uwagę na numery posesji i co najważniejsze na nocne burdy w okolicy pewnego sklepu! Tak, mieszka Pan na naszej ulicy i co?Lepiej siedzieć cicho bo temat niepopularny? Tylko się nie narazić…? A przed nastepnymi wyborami niech pan do mnie nie przychodzi!

  • Tak to prawda,przed wyborami był też u mnie i opowiadał jak dobrze gmina stoi finansami, co tam takie zadłużenie , obligacje to nic takiego,chodził nagabywał i szkalował,podkreślał że inni czyli konkurenci juz byli a on nowa krew ,nieskazitelny, zmieni gminę i miasto.Nie idzie dla kariery bo może mieć dobra pracę w wysoko postawionym urzędzie , i co ? chyba nadal podkuwa buciki jako pewnie niezatrudniony.Ile płaci do Zusu i Urzędu Skarbowego.Jestem ciekawy, bo swego czasu Pan Marek Walczak wyjaśniał te kwestie.Dla mojego mieszkania ten Pan już wstępu mieć nie będzie.

 4. drodzy czytelnicy z tego co jestem zorientowana to na wsiach nadawane są numery budynków według kolejności wybudowań( na wsiach nie obowiązuje strony parzyste i nieparzyste tylko według kolejności numeracji. natomiast w mieście obowiązują zasady numeracji parzyste po prawej stronie ulicy , a nieparzyste po lewej i nie powinny zdarzać się podwójne numeracje tak jak na ulicy Kochanowskiego!!!!!

 5. A idąc w niedzielę z parku ulica orchowska dostrzegłem tam… Ulice kopernika…. Czy my namy w Trzemesznie dwie ulice Kopernika? Jak się idzie do parku, naprzeciw ulicy słonecznej jest taka polna droga i tam parkuja samochody… I właśnie tam też stoi znak że to ulica Kopernika….

 6. Radni weźcie się do pracy, p. Bisikiewicz również a nie wodę z mózgu robić. Ludzie umierają od chlania na placu czerwonym przed urzędem i co ? Cicho sza. Problemu nie widzicie? Gdzie jest komisja do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych, gdzie jest stowarzyszenie abstynenckie z p. Jankowskim na czele ? Co zrobiliście aby to zmienić ? Trzemeszno jest smutnym przykładem pijanego miasta. Burmistrz z kolei nie widzi problemu bo sam go ma. Gdzie nie wyjdziesz to albo sklepik albo knajpa. Z tego jesteśmy znani w całym powiecie i nie tylko. Czego się boicie radni ,że stracicie głosy pijaków i znajomych ze sklepiku ? Może czas na prawdziwe problemy a nie na numerację ulic p. Bisikiewicz ? Temat w Trzemesznie tabu i nie poprawny politycznie , może czas się obudzić?
  Tu jest potrzebna inicjatywa i podjęcie kroków np:zmniejszajacych ilość tych przybytków jak i odpowiednia profilaktyka a nie lipa która jest odstawiana.

 7. Metoda radnego Trzemeszna :
  Stworzyć problem (mało kłopotliwy)
  Zainteresować innych
  Rozwiązać problem
  Chodzić w glorii chwały
  Panie Bisikiewicz, zacznij Pan myśleć! Po co na Kopernika nocna sprzedaż alkoholu?

 8. To trza isc do gminy i zglosic problem a nie gdy pojawi sie artykul to kazdy unas tez.tak jest nikt.niepojdzie.itp a Pana Bisiekiwicza zostawcie wspokoju sami wybraliscie.a teraz psy wieszacie dlamnie godny radny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj