Strona główna Polityka Zmiana na stanowisku skarbnika

Zmiana na stanowisku skarbnika

4233
7

Od 1 lipca nowym skarbnikiem naszej gminy będzie Hanna Koperska. Zmiana ta wiąże się z rezygnacją dotychczasowego skarbnika Adriana Nowaka, który przechodzi do pracy w Środzie Wielkopolskiej.

Zgodnie z prawem, powołanie jak i odwołanie z tego stanowiska należy do kompetencji Rady Miejskiej. Stosowne uchwały w tych sprawach podjęli radni na wczorajszej sesji.

Kończący urzędowanie w Trzemesznie A. Nowak usłyszał wiele ciepłych słów na temat swojej pracy. Otrzymał kwiaty, a gdy po głosowaniu opuszczał salę obrad został pożegnany brawami przez obecnych na sesji.

Następnie przystąpiono do wyboru nowego skarbnika. Burmistrz Krzysztof Dereziński rekomendując na tę funkcję H. Koperską zaznaczył, że w przeciwieństwie do dwóch poprzednich skarbników jest to osoba związana z trzemeszeńskim urzędem. Od początku swej pracy była zatrudniona w referacie finansowym, przez ostatnie lata zastępowała skarbnika.

Jest sumiennym pracownikiem, posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie do wykonywania zadań na tym stanowisku – mówił o kandydatce burmistrz.

Kandydaturę H. Koperskiej radni przyjęli jednogłośnie.

7 KOMENTARZE

  1. Artykuł jest tu od rana. Dlaczego nikt jeszcze nie napisał niczego miłego do tej pani? Nie chcecie to nie, to ja będe pierwszą osobą. Znam panią tylko z widzenia ale gratuluje, życzę sukcesów i żeby miała pani do czynienia wyłącznie ze wspaniałymi ludzmi. A może kiedyś to pani zostanie burmistrzem.

  2. W końcu burmistrz zauważył że w Trzemesznie też są ludzie godni objąć ważne stanowiska z nie tylko „armia zaciężna”. Brawo dla tej pani i trzymam kciuki. Powodzenia.

      • Coś od kiedy w chamski sposób burmistrz odwołał p.Kiełpińską to przez 7 lat to wielka porażka więc nie ma co się dziwić stan finansów gminy,dziadek NItka to wszystko teraz doprowadzi do błyskawicznego rozwoju naszej gminy,czekamy bo niedługo już będzie roczek,

  3. Pani Skarbnik jest bardzo skromną osobą,sympatyczną, ale też pracowita i kompetentna. Gratuluję awansu.
    Panie były skarbniku może gdzieś na biegach będę panu kibicować.
    Powodzenia, rzadko spotyka się tak miłych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here