Sławomir Peno nadal prezesem “Zjednoczonych”

5 Flares Facebook 5 Google+ 0 Filament.io 5 Flares ×

27 lutego odbyło się walne zebranie zarządu Zjednoczonych Trzemeszno. W jego trakcie wybrane zostały nowe władze klubu. Uchwałą podjęto także decyzję o redukcji liczby członków zarządu z siedmiu do pięciu osób.

W wyniku przeprowadzonego głosowania do zarządu weszli ponownie:

Sławomir Peno – prezes

Tomasz Juszczyk – wiceprezes

Radomir Laskowski – sekretarz

Jerzy Pawełczak – członek zarządu

Edward Böhm – członek zarządu

W związku z przeprowadzoną redukcją we władzach klubu nie zasiądą dotychczasowi członkowie Jerzy Kachniarz oraz Tomasz Nowicki. 

Prezes “Zjednoczonych” Sławomir Peno mówi, że głównym celem drużyny jest zakończenie bieżącego sezonu na podium. Pierwszy mecz rundy wiosennej odbędzie się już 22 marca o godzinie 15:00 na stadionie w Trzemesznie. Nasi zawodnicy zmierzą się wtedy z reprezentacją Sokoła Pniewy. Sławomir Peno dodaje, że jako prezes “Zjednoczonych” oraz jako przewodniczący Gminnej Rady Sportu będzie podejmował wszelkie działania zmierzające do utworzenia profesjonalnego boiska za halą OSiR w Trzemesznie. W tej sprawie przegłosowana została już stosowna uchwała intencyjna.

Sławomir Peno w trakcie zebrania zdradził, że wystartuje w nadchodzących wyborach do Rady Miejskiej. Jak dodał – jeżeli odniesie sukces – pragnie angażować się przede wszystkim w sprawy sportu i rekreacji a całość diety radnego przeznaczy na cele społeczne.

21 Komentarze do Sławomir Peno nadal prezesem “Zjednoczonych”

ogloszenia
 1. :) napisał(a):

  odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku 🙂

 2. walery napisał(a):

  Jestem za p.Slawkiem,oraz poipieram redukcje.Mniej osob mniejsze zamieszanie. Brawo !!!

 3. dla ostudzenia nastroju. napisał(a):

  ,,wszelkie działania zmierzające do utworzenia profesjonalnego boiska za halą OSiR w Trzemesznie”

  Zrezygnujmy z gimnazjów, szkół podstawowych, bibliotek, Domu Kultury, byle by było boisko i można by zaspokoić ambicje działaczy i widzów…Czy takim kosztem ??? Brawo!
  Co Pan przyszły Radny powie jeżeli pieniążki z Gminy będą na boisko dla dzieci z przedszkola – zabierze dla Zjednoczonych???Proponuję od razu burmistrzować. Pan nie ma już chyba małych dzieci.
  Bez urazy, ale mnie Zjednoczeni nie tak bardzo imponują.
  Wolę maluchy w przedszkolu.

  • Kibic napisał(a):

   A mnie imponuje chęć zrobienia czegoś dobrego dla gminy i miasta na tym polu ,na którym się zna.Imponuje mi bezinteresowność. Jak został by burmistrzem,to powinien się zająć tym ,o czym piszesz.A pan Peno nie wyraża chęci kandydowania na burmistrza. Ma zamiar być radnym i zajmować się sportem bo na sporcie się zna więcej niż przeciętny Trzemesznianin.A jak idzie o Zjednoczonych ,to bardziej są imponujący niż nasza reprezentacja Polski.

  • kac vegas napisał(a):

   Trynkiewicz!

 4. Relanium napisał(a):

  Ktoś się dowiedział, że można chcieć być radnym bez pobierania diety i aż się spocił z wrażenia prosząc o ostudzenie nastroju.

  • Niewolno napisał(a):

   Pomysł zaszokowal bo do tej pory żaden radny nie spieszył sie oddać ani kawałka swojej diety na jakies nagrody czy wspieranie czegos a tu pan Peno chce w całości zrezygnować z diety. Wstyd dla poprzednich ekip że nie wpadli na to.

   • Anonim napisał(a):

    racja,racja,racja,

   • Do "Niewolno" napisał(a):

    Deklaracja p. Peno o rezygnacji z diety radnego nie jest pierwsza. Jeden z obecnych radnych Rady Miejskiej w Trzemesznie przed ostatnimi wyborami również zadeklarował, że po wyborze zrezygnuje z diety radnego. Został wybrany. Niestety, nie zrezygnował.

 5. kibiciątko napisał(a):

  Prezesie. Robisz dobrą robotę w klubie i czyń tak dalej. Jako przewodniczący RS też się nadajesz. Bo wiem, że sport to Twoje życie. Dlatego radzę Ci. Daj sobie spokój z polityką. Byłbyś radnym z klapkami na oczach. Radny musi jednak umieć spoglądać szerzej. Mieszkańcy maja wiele więcej oczekiwań wobec władzy niż tylko sport. Zresztą w porównaniu z innymi dziedzinami życia baza sportowa u nas nie wygląda źle. Myślę , że to jedna z bardziej rozwiniętych dziedzin. No może zaraz za OSP . A jeśli już sport, to jestem za działaniami u podstaw. Dlatego , stawiam na sale gimnastyczne przy wszystkich szkołach. Tam można wychwycić talenty, tam będą ćwiczyć wszystkie dzieci – zdolne i mniej zdolne. A na boisku na którym będą grać Zjednoczeni będzie picie alkoholu i wulgaryzmy. Bywam na meczach więc wiem.

  • Sedan napisał(a):

   Pan Peno mówi wyraźnie że chce zaangażować się w sprawy SPORTU.Nie czytałem by miał zamiar szerokim łukiem omijać szkoły i zamykać oczy na widok utalętowanego dziecka w sali gimnastycznej lub na szkolnym boisku.

 6. Mieszkaniec napisał(a):

  Wolę radnego co patrzy wąsko i się zna na robocie niż radnego co patrzy szerzej i… tylko patrzy szerzej.

 7. Do kibiciątka napisał(a):

  Pofatyguj się choć jeden raz na szkolne boiska. I wtedy zabierz głos na temat wulgaryzmów itd.

 8. Witek z Mogilna napisał(a):

  wie ktos gdzie siega ten monitoring w Trzemesznie ? tak tylko pytam z ciekawosci 🙂

 9. mikrofon napisał(a):

  Gratulacje panie Sławku mam nadzieję że uda nam się zrealizować cele i w czerwcu skończymy ligę na podium! mam pytanie czy to prawda że do drużyny wracają Waldek i Grzesiek R? Pozdrawiam z wieżyczki

 10. Kibuś napisał(a):

  Panu Kachniarzowi władza poszła koło nosa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado