Nie dotrwał do końca zakazu

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Trzy dni brakowały 60-latkowi z Trzemeszna do końca zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Niestety, okres ten wydłuży mu się i to prawdopodobnie znacznie.

W ubiegłą sobotę w południe trzemeszeńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że po ulicach miasta porusza się samochód alfa romeo, którego kierujący jest prawdopodobnie pijany. W trakcie poszukiwania pojazdu otrzymali kolejną informację, iż samochód przemieszcza się w kierunku Miat.

Wjeżdżając do tej miejscowości zauważyli poszukiwane alfa romeo stojące na jednej z posesji. Silnik pojazdu był włączony, a za kierownicą siedział 60 letni trzemesznianin, który “wydmuchał” ponad 3 promile. Jak się okazało, miał on wcześniej orzeczony zakaz kierowania pojazdami . Termin tego zakazu upływał 15 maja.

Jeśli zostanie mu udowodnione, że wcześniej to on siedział za kierownicą tego samochodu, odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz złamanie zakazu sądowego.

8 Komentarze do Nie dotrwał do końca zakazu

ogloszenia
 1. soMsiaT napisał(a):

  zglaszac sie na komisariat ci co idzieli

  Przyklad idzie z Gory

 2. Sowa napisał(a):

  Dowalić pajacowi ile wlezie !!!

  • xxxx napisał(a):

   SOWKO PAJACEM JESTES TY TO JEST FACET W PODESZLYM WIEKU A ZE LUBI TO CO INNEGO ALE WIEKIEM TROCHE SZACUNKU GLEBIE KAPUSCIANY.

 3. Mkk napisał(a):

  Ogromne brawa dla zgłaszającego za obywatelską postawę, dzięki temu być może udało się zapobiec tragedii. Każdy pijany kierowca to potencjalny morderca – tylko bezwzględna kara więzenia + grzywna w takiej wysokości, żeby nie starczyło już na picie do końca życia!

 4. Aniela napisał(a):

  Co za znaczenie ma podeszły wiek ?? Absurd!!! Kierowanie pod wpływem alkoholu jest nie tylko zakazane ale przede wszystkim zagraża innym użytkownikom dróg i chodników. Człowiek miał 3 promile to jest pewne, że nie miał zdolności do prowadzenia pojazdu. to potencjalny zabójca.

 5. Anonim napisał(a):

  500 + było to SZALEJĄ A PO NIEDZIELI SUCHARY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado