Nina Strzelecka sekretarzem Urzędu Miejskiego

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Od wczoraj sekretarzem Urzędu Miejskiego Trzemeszna jest Nina Strzelecka. Zastąpiła na tym stanowisku Edytę Kubiak, która niedawno złożyła rezygnację. Nowa pani sekretarz była do tej pory zastępcą kierownika referatu organizacyjnego, zajmowała się głównie sprawami kadrowymi.

Jak nas poinformował burmistrz Krzysztof Dereziński, E. Kubiak wróci na swoje wcześniejsze stanowisko zastępcy kierownika referatu spraw obywatelskich i promocji gminy. Stanowisko to nie było obsadzone od czasu powołania jej na etat sekretarza.

Obecna sekretarz ma nadal prowadzić w urzędzie sprawy kadrowe.

21 Komentarze do Nina Strzelecka sekretarzem Urzędu Miejskiego

ogloszenia
 1. Serio Dopiero Teraz ?! napisał(a):

  Nareszcie jakas mądra decyzja

 2. rzwg napisał(a):

  Ta Pani to as,o to stanowisko pięła się już ponad 10 lat,tylko rozsądek radnych poprzedniej kadencji nie pozwolił jej na to powołanie,teraz gdy to uprawnienie ma tylko burmistrz to nie może nas to dziwić.Sekretarz rozsądny i zrównoważony z powagą do tej funkcji był do czasu kiedy na emeryturę odeszła ŚW.PAMIĘCI Maria SOSNOWSKA.cALY TEN CZAS PO DZIEŃ DZISIEJSZY TO JEDNA WIELKA PORAŻKA.

 3. Anonim napisał(a):

  Ile osób pracuje w urzędzie?

 4. mieszkanka XYZ napisał(a):

  Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy. Dla gminy to dobra decyzja.Dla zazdrośników to porażka.

 5. x napisał(a):

  Co sie nie robi dla kasy.

 6. zofia napisał(a):

  szczere gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. Anonim napisał(a):

  A pani dawna sekretarz co teraz będzie robić?

 8. xxxx napisał(a):

  ODPOCZYWAC.

 9. Widz napisał(a):

  Pani Nina ma wiedzę i doświadczenie porównywalne do do Pani Śp.Marii Sosnowskiej będzie ją godnie zastępować w przeciwieństwie do swych 3 poprzedników !!!

 10. anonim napisał(a):

  a vieczy vice siedzi jak siedział

 11. Anonim napisał(a):

  Super wybór , super wpisy i wszystko OK ! Brawo Burmistrz brawo Rada Miasta brawo dla wszystkich trzymających wodę w ustach . Dziwny spokój wręcz sielanka . Tak trzymać dalej trzemesznianie !!!

 12. Widz napisał(a):

  Wziąłeś pod uwagę,że widocznie dobrze Vice pełni swą funkcję skoro Burmistrz go trzyma na stołku, ciekawe że inni sami rezygnują w tej kadencji 😉 Sekretarz,Skarbnik, a Pan Darek niezmiennie przy honorach 😂

 13. franek napisał(a):

  Skoro stanowisko nie było obsadzone przez okres kiedy pani byla skarbnikiem to chyba jest jednoznaczne, ze stanowisko zastępcy kierownika referatu spraw obywatelskich i promocji gminy jest jak najbardziej zbędne ?? Chociaz z drugiej strony logiki w urzędzie to na pewno nie ma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado