Strona główna Różne Zjednoczeni z szansą na awans

Zjednoczeni z szansą na awans

2541
10

Zwycięstwem Zjednoczonych Trzemeszno zakończył się pierwszy barażowy mecz, którego stawką jest wejście do V ligi. Trzemesznianie wygrali dziś ze Spartą Szamotuły 1:0. Strzelcem bramki w 23 minucie meczu, z rzutu karnego, był Szymon Lubiński.

Choć awans wydaje się na wyciągnięcie ręki, nic jeszcze nie jest przesądzone. Naszych zawodników czeka niełatwy z pewnością mecz rewanżowy na wyjeździe.

Z dzisiejszym przeciwnikiem spotkają się w Szamotułach, 27 czerwca. Początek meczu o godzinie 18.

10 KOMENTARZE

 1. Najważniejsze że Polscy Siatkarze w mistrzostwach idą jak burza Zresztą nasi na mistrzostwach lekkoatletycznych też zdobywają medale Na szczęście oprócz komercyjnej piłki nożnej gdzie od czasu do czasu odbywa się coś na kształt targu niewolników jest jeszcze Sport przez duże i normalne S

 2. Lewacy z Unii wracają do pomysłu sprzed kilka lat, kiedy to protektorka Tuska, nijaka Makrela, rzekła to migrantów z Afryki i Azji herzlich willkommen!

  Podnóżek i germek Makreli i lokaj Junckera Tusk groził Polsce i Polakom, że nieprzyjęcie emigrantów, których zaprosiła Makrela wiążą się konsekwencjami, które wynoszą 250. tys. euro. Gdyż takie są zasady w Europie. Tak po prawdzie , wszystkich nielegalnych emigrantów powinno się odsyłać do Niemiec

  Wydaje się, że z zaproszenia Makreli skorzystało 1-1,5 mln nachodźców. Niemcy zrobili selekcję, i ci którzy chcą pracować, mają zawody zostaną w Niemczech, reszta śmieci ( słowa imama z Australii) lewacy chcą upchnąć, gdzie się da w tym w Polsce.

  Ale jest postęp, nie ponad 250.tys.euro a ponad 25 tys. euro od ciapatego, którego się nie chce przyjąć.

  Polska, nie może się na to zgodzić, stąd zapowiedź referendum. Lewica i partia proniemiecka, wpadła w jakąś drgawkę, bo jak to, pytać się obywateli o zdanie?

  Gdyby popatrzeć z góry na Europę, to są dwa kierunki. Jeden, uchodźców z Ukrainy, w którym ponad 90% stanowią kobiety i dzieci, drugi przez m. Śródziemne, gdzie ponad 90% to są młode byczki z Afryki, których przemytnicy ładują na łodzie niczym sardynki w puszce, albo śledzie w beczce.

  Wiadomą rzeczą jest, ze przemytnicy nie robią tego charytatywnie, a stawką jest 5 lub 6 tysięcy USD. Skąd ci nie lubiący pracy nachodźcy mają kasę aby się opłacić przemytnikom.. Można wysnuć domniemanie, graniczące z pewnością, że są to pieniądze pochodzące z handlu narkotykami, lub druga możliwość jest taka, że nachodźca podpisał jakiś pakt z przemytnikami ludzi, i w jakiś sposób będzie musiał odpracować koszty, przewozu z Afryki, w jaki? można się tylko domyśleć.

  Jeżeli jeszcze w połowie ubiegłej dekady, w czasie wojny w Syrii na łodziach znajdowały się kobiety i dzieci, obecnie nie ma wojny w Afryce, a mimo to na łodziach handlarzy ludzi znajdują się same młode byczki, ze sterczącymi „dzidami”, marzącymi tylko o socjalu i białych kobietach.

  I na zakończenie małe podsumowanie , mniej więcej od 2015 r. w zamachcach zginęło kilka tysięcy niewinnych osób, kilka tysięcy było rannych, zgwałcono kilkadziesiąt tysięcy kobiet i to nie zrobili Marsjanie, tylko muzułmańscy nachodźcy, których tak pokochało lewactwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj