Strona główna Na sygnale Zderzenie Volkswagena z ciężarówką

Zderzenie Volkswagena z ciężarówką

979
10

Dzisiaj, kilka minut przed godziną 5, na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Trzemesznem a Gnieznem doszło do poważnego wypadku. Na wysokości Kaliny (gm. Gniezno) samochód osobowy marki Volkswagen Golf zderzył się z pojazdem ciężarowym.

W wyniku wypadku kobieta podróżująca Golfem została uwięziona w pojeździe. Niezbędne było rozcięcie samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Poszkodowana trafiła do szpitala, była przytomna. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z OSP w Trzemesznie i JRG w Gnieźnie, policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. W czasie prowadzonej akcji ratunkowej ruch na DK15 był zablokowany.

Przyczyny wypadku nie są na tę chwilę znane, wyjaśnia je policja.

13083356_1251015804909349_5363066853884254424_n

10 KOMENTARZE

 1. Zanim ruszy lawina eksperckich komentarzy, z których portal słynie proszę administrację t24 o rozważenie możliwości dodania wpisu przy publikowanych komentarzach dotyczącej ich treści i poziomu [i jej egzekwowania]. przykład takiej noty zaczerpnąć można z gnieźnieńskiego odpowiednika t24: W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.
  Ja rozumiem, że fenomen portalu polega m.in. na możliwości pozornie anonimowego obrzucania się błotem, ale czasami poziom prowadzonej dyskusji poraża. Pozdrawiam MK

 2. Jeżeli ,,anonim,, to ta sama osoba wypowiadająca się anonimowo we wszystkich poprzednich wpisach . To czegoś nie rozumiem .
  Dość często właśnie ,,anonim,, prowadził niewyważone dyskusje atakując niemal każdego ,kto miał odmienne zdanie .
  Być może korzystanie z tej formy podpisu jest tak popularne i zarazem atrakcyjne , że co drugi hejter to ,,anonim,, :-). Jeśli tak jest to bez urazy .
  Osobiście jednak muszę ,,anonim,, przyznać Tobie rację o nie umieszczaniu komentarzy ze zdarzeń ludzkich tragedii .
  Obserwując wiadomości przekazywane nie tylko na tym forum
  stwierdzam , że mas media szukają tanich sensacji nie przebierając w środkach . Grupa takich osób jest obecna wśród nas i zawsze znajdzie się ktoś kto za wszelką cenę będzie chciał komuś dokopać .
  Rada jest tylko jedna – wykreślić ,,dodaj komentarz,, .

 3. No to mamy pierwszego speca od wypadków. Jeśli pojazd po zderzeniu stoi na lewym pasie to pewnie lewym jechał. A ja na innym wypadku widziałem samochód w polu. Czyli jechał polem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj