Strona główna Na sygnale Zderzenie Mazdy i Forda na DK15

Zderzenie Mazdy i Forda na DK15

1616
14

Dzisiaj, około godziny 15, na drodze krajowej pomiędzy Trzemesznem i Gnieznem doszło do kolizji. Na wysokości Lulkowa zderzyły się dwa samochody osobowe – Mazda oraz Ford.

Do zdarzenia zadysponowano strażaków z OSP w Trzemesznie, JRG w Gnieźnie, OSP w Strzyżewie Smykowym i policję. W wyniku kolizji jedna osoba została niegroźnie ranna – pomocy udzielili jej strażacy.

Wycieki paliwa zostały zabezpieczone przez pokrycie pianą gaśniczą. Na czas akcji ratunkowej zorganizowano ruch wahadłowy.

Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

14 KOMENTARZE

 1. Jaki ruch wahadłowy???żadnego takowego nie było!!!!!staliśmy w korku i jak głupki i czekaliśmy az szanowna straż zrobi swoje, bo przecież inni się nie spieszyli do domu i mieli czas na siedzenie w samochodach!!

  • głupi jesteś i głupi umrzesz. Tępaku, są pewne procedury, których nie da się przeskoczyć, stąd tak to czasami długo trwa, ale ty „najmądrzejszy” wiesz lepiej…..

  • Czym Ty myślisz???!!! Czy STRAŻ jest od kierowania ruchem jak jest POLICJA???!!! Kto dał Ci prawo jazdy jak nie znasz podstawowych zasad???!!!
   Gdyby nie daj BOŻE dotyczyło to Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich (rodziny, przyjaciół, znajomych) inaczej byś napisał i miałbyś pretensje, że źle np. pisali protokół, źle zrobili oględziny miejsca zdarzenia itd.
   Odczep się od służb które niosą pomoc!!!
   Zastanów się zanim znowu napiszesz o „ruchu”!
   Widocznie w życiu nic nie widziałeś i niczego nie przeżyłeś!!!
   Stałem w korku wielokrotnie, widziałem wiele (nie chciał byś tego widzieć)! Trzeba zacząć używać głowy do myślenia!!!!!
   Popieram Tomka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • spiezsyl sie na grochowe geslerowej, przed zmiana chcial sie posilic, masy nabrac no i dzwon. To ze ma rodzine i dziecko to ale mi argument 500+ doi i kreci budzik do 2 pak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj