Strona główna Na sygnale Z alei Szymańskiego skradziono ławkę

Z alei Szymańskiego skradziono ławkę

1481
33

Do niecodziennej kradzieży doszło w ubiegły weekend na alei Kazimierza Szymańskiego w Trzemesznie. Mężczyzna ukradł ławkę, zamontowaną w ostatnim czasie w ramach realizacji ścieżki rowerowej. Straty oszacowano na kwotę 738 zł.

Policja szybko uporała się z ustaleniem sprawcy i już w poniedziałek skradzione mienie wróciło do swojego właściciela – Urzędu Miejskiego Trzemeszna.

Niebawem ławka zostanie ponownie zamontowana na swoim miejscu.

33 KOMENTARZE

 1. Sukces policji bez żartów.
  A że złodziej ukradł ławkę, a nie Twoje skarby, to wybacz ale nie jest to wina policji i nie jest to powód do śmichów chichów.
  Janku trzymaj swój dobytek na oku-_ławki, stołki i kołki też!

 2. Nazwisko tego złodzieja powinno zostać podane do publicznej wiadomości. W końcu okradł nas wszystkich. Brawa dla Policji.

 3. Wziążć się za tych Bandytów i tych Pijaczków ,zagnać do roboty darmowej na rzecz Miasta i publikować zdjęcia Bandziorów.

 4. Okazja czyni złodzieja ! Widział ktoś pieszy patrol ? Kto ma pilnować porządku ? Krasnoludki ? Jeśli policja nie daje sobie rady zlikwidować komisariat trzemeszeński . Obowiązki przejmie drogówka bo na tym kończy się działanie naszych policjantów .
  Tak na marginesie co dalej z kradzieżą paliwa ? Może kradzieże to normalka . Nie ma co dziwić się złodziejaszkom . Za chwilę ukradną radiowóz i dopiero będzie obciach .

 5. Kochani Trzemesznianie
  Złodziejstwo w Trzemesznie jest coraz większe i to nie ulega Wątpliwości, młodzież chodzi najarana pijana i zaczepia pytam się gdzie jest Policja ???????
  Rozwalone tablice informacyjne ”szanuj zieleń” czy ;; nie deptać trawnika” ludzie z psami chodzą i srają pod oknami na placach i nikt tego nie widzi to Trzemeszno to CHLEW jeśli to ludziom nie przeszkadza i nie zwracają bałaganiarzom uwagi to mam prawo powiedzieć ze ludzie to …..
  bez komentarza
  Jest okres gdzie pali się w piecach ale…. dlaczego śmieciami !!!!!! spaceruję po Trzemesznie Ul., Sportowa dym i smród ul. Żeromskiego dym i smród skel na rogu Kościuszki dym i smród ludzie obudzcie się ….. chcecie żyć w takim mieście …….>?
  gdzie sa władze które mogą to kontrlowoać nie można iść pobiegać wieczorem bo człowiek z braku czystego powietrza by padł a dlaczego bo w Trzemesznie mieszkają ………….
  Ludzie czy Wy musicie mieszkać w chlewie i mieć zawsze bałagan pozwaląjac na to co się dzieje dajecie przyzwolenie bydlakom którzy niszczą i dewastują wszystko dajecie przyzwolenie pijakom którzy szczają po ścianach itd.
  Czy nie było by przyjemniej mieszkać w mieście gdzie jest porządek i rozsądek społeczny? Gdzie jest POLICJA ? Gdzie sa pracownicy Gminy nie wierze , że tego nie widzą tej dewastacji zieleni tej nicości życia co nas otacza czy nie można dogadać się z POlicją by były patrole piesze i rozliczać ich z tego ? Można tylko Trzemeszno to miasto dziwnego układu wszyscy wiedzą i wszytko wiedża tylko ……..
  Obudzcie się ludzie i PROSZĘ NIE RÓBCIE Z TRZEMESZNA CHLEWA SYFU WYSPISKA I SZCZALNI JEDNEGO WIELKIEGO KOMINA P R O S Z Ę

  • Niestety ale tak jest wszędzie w każdym polskim mieście.gdziekolwiek nie pojedziesz można to samo zaobserwować: Cwaniactwo ( byle kogoś oszukać okraść naciągnąć itd.) śmiecenie podobnie i to nie tylko” buractwo” lecz też dobrze wykształceni i majętni ( dość dobrze ubrane państwo z pieskiem podczas spaceru chodnikiem spokojnie czeka aż pies zrobi swoje i spokojnie odchodzi a g…o zostało) pijaństwo i złodziejstwo wszędzie podobne.narkotyki trafiają już nawet pod strzechy ” elity też potrafią się” upalić” .kiedyś dużo czasu spędzałem w Trzemesznie i mam jak najlepsze zdanie o mieszkańcach Trzemeszna.ogólnie rzecz biorąc Polacy i świat dąży do samozagłady.można tylko współczuć tym którzy muszą żyć mając za sąsiadów ludzi nie szanujących innych i nieprzestygających zasad miru domowego

 6. Do Anonima zgadzam się z Tobą. Trzemeszno to jedna wielka szczalnia, sralnia dla psów i ludzi chodzących po pijaku. Trzemeszno to idealne miejsce do wyładowania złych emocji można bezkarnie niszczyć ławki tablice informacyjne. Trzemeszno to idealne miejsce do nic nie robienia dla Policji i pracowników administracyjnych bo nikt z niczego ich nie rozlicza. Syfiarze o tym wiedzą i wykorzystują to na dobre.
  Jak ktoś komuś zwróci uwagę np ludziom co wyprowadzają psy to ma przyklejona łatke ze jest nienormalny.
  Pytam się jeśli właściciel wyprowadza psa który sra i szcza pod oknem przed domem na placu zieleni czy ja mogę iść i to samo uczynić pod jego drzwiami?????
  To rozwiązanie było by najlepsze może jeden z drugim by coś zrozumieli
  Smutne to życie w tym naszym Trzemesznie patologia ma większość nad normalnością

  • Ogólnie to chyba najlepszy pomysł. Przyłapać takiego co nie sprząta po psie, gówno samemu sprzątnąć i wysmarować mu klamkę lub drzwi, zostawić liścik i zapewne będzie miało to dobry wydźwięk edukacyjny.

 7. A może by się skrzyknąć i wspólnie piętnować trucicieli ,brudasów i wandali? Ktoś kto ma zdolności przywódcze porwałby za sobą nas, nieśmiałych, co mają dość wdychania syfu i chodzenia po g….ch.
  Mamy w Trzemesznie mądrych ludzi, szczególnie jedna Pani i jeden Pan są zdolni taką akcją społeczną pokierować.
  Dla wspólnego dobra, ja też się włączę.

 8. Zupełnie przypadkowo byłem świadkiem rozmowy panów z radiowozu po interwencji . Poziom rozmowy w zastraszającym sposób różnił się od standardów wszelkiej przyzwoitości . Znaki interpunkcyjne zastępowane były wulgaryzmami i epitetami . Jeden z tych panów był wyjątkowo rozbawiony z sytuacji , przerywając zdania głupowatym głośnym śmiechem . Takie właśnie jest morale NASZYCH POLICJANTOW . Nie będę pisał w jakim miejscu to się zdarzyło . Powiem jedynie tyle , że było to miejsce szczególne w którym powinni zachować maximum kultury i taktu . Wieczor staŁ sie okazją do zaprezentowania prawdziwej tożsamości POLICJANTOW .
  Traktują oni pracę jak świetna zabawę , plamiac ORŁA , ODZNAKĘ I MUNDUR .
  Czego więc można oczekiwać od pospolitego chamstwa .

  • jeśli ty po zachowaniu jednego policjanta postrzegasz tak wszystkich to ci współczuję i życzę abyś trafił na innego

   • Gdyby to był jeden to tak i tak w ten sposób nie postępuje się . Trzeba czytać ze zrozumieniem .Z tekstu wynika , że nie był to jeden policjant . Jeśli ktoś występuje w mundurze na służbie nie reprezentuje Kowalskiego lecz Urząd . Znałem i znam policjantów o wysokiej kulturze osobistej o wyjątkowym moralu . W brew pozorom nie traktują oni swoich walorów jak coś nadzwyczajnego lecz jako normalne spełnianie obowiązków służbowych . Powiedzmy , że jestem w tym temacie dość dobrze obeznany .

 9. Jeżeli tona „wungła” kosztuje cirka 50$, a kowalski musi uiścić 600-800zł, to efekt jest taki, jaki jest. O cenach alternatywnego ogrzewania nie pomnę. Nic tak nie niszczy środowiska, jak podatki „ekologiczne”. Tabliczki „nie deptać trawników”, to wymysł jeszcze z czasów dobrobytu socjalistycznego. Co do psów i „menelstwa” pełna zgoda. O ile właścicieli psów i innych zwierzaków można wychować, za pomocą bloczków mandatowych, to „pijaczków” już nie rusza.

  • Psycholog z Ciebie kiepski . Argumentacja a raczej jej brak wskazuje na to , że nie powinieneś włączać się w dyskusję .
   Rzucanie hasełkami jest charakterystyczne dla określonej grupy osób . Jestem z reguły wyrozumiały i z tego też powodu przesyłam Tobie 🙂 .

 10. A może by się skrzyknąć i wspólnie piętnować trucicieli ,brudasów i wandali?

  W pełni popieram ten pomysł mieszkam w bloku na Chrobrego i mam truciciela obok z Kościuszki ten Pan co ma sklep na Rogu Pan J k , jak wiatr pasuje to można się udusić Ten Pan nie ma sumienia i zrozumienia ze jego palenie śmieciami zatruwa ludziom życie.
  Może by tak pisać o tych trucicielach oficjalnie o brudasach i wandalach o właścicielach psów co chodzą i nie sprzątają po nich
  Jeśli władze miasta nic nie robią, Policja ma to w nosie to może tych ludzi piętnować na całej linii. Aspołeczność i BRAK KULTURY DAJE NAM PODSTAWĘ BY OFICJALNIE ICH PIĘTNOWAĆ

  TO CO PISZEMY ?

 11. na alei 2 lawki a na placu wojciecha rozpierd…ne ze nie ma gdzie odpoczac pieknie panie redaktorze zrobic zdjecia na pl wojciecha jak te lawki wygladaja okaz miasta paranoja

 12. Koło szkoły nr 1 to jest dopiero dym. Jak rano prowadzę dziecko do szkoły to truciciele z Langiewicza, Śniadeckich, Szkolnej, Kopernika wołają o pomstę do nieba. Czy tym trucicielom nie zależy nawet na własnym życiu? Róbmy zdjęcia, piszmy, bo to chyba nie narusza ich dóbr osobistych i można ich publicznie napiętnować!
  A na przerwach jak wiatr pasuje to brr, brr, brr. Dzieci to wdychają. Nauczyciele też.

 13. Trzymajcie się tematu . Gdy była mowa o ekologi nikt buzi nie otwierał . Są służby takie jak policja i to ona ma pilnować porządku . Nie dyskutować , nie przedstawiać statystyk lecz działać . To takie oczywiste . Tylko , że jest problem – to wymaga pracy . Zaczynam coraz bardziej wątpić o merytorycznym przygotowaniu funkcjonariuszy do pełnienia służby . W chwili , gdy poukłada się w całość głosy z portalu ,rysuje się żałosny obraz panów w radiowozach . Pozostaje jeszcze jedna kwestia . Jeśli ktoś uważa , że monitoring rozwiąże problem złodziejstwa jest w błędzie . Nie jest to uwaga wyssana z palca . Najbardziej śmieszne są tabliczki z napisem MIASTO MONITOROWANE . To ma takie samo znaczenie jak tabliczki na trawnikach . Nie będę dalej drążył tematu . Wnioski można wyciągnąć indywidualnie .
  PS
  SERDECZNE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH BARBAR , BAŚ I BASIULEK 🙂

 14. J…k na Kościuszki ze sklepu to jest niezły zadymiarz Jak się jedzie do pracy do jest zadyma jak 102 krochamlnia z parokiem nie dają takiego dymu jak on ulicy nie widać.
  Dziwne, że sąsiedzi to tolerują i zgadzają sie na to trucicielstwo

 15. Na kamery monitoringu to kasy nie ma ale żeby ludziom zamydlić oczy ozdóbkami świątecznymi to tak…ocknijcie sie w końcu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj