Strona główna Różne Trwa budowa hali sportowej

Trwa budowa hali sportowej

821
4

Pełną parą idą prace przy budowie hali widowiskowo – sportowej przy Zespole Szkół w Kruchowie. Niebawem zostanie zamontowany dach nad głównym budynkiem hali. Prace idą zgodnie z planem – w projekcie budżetu na 2016 burmistrz Krzysztof Dereziński zaplanował 2.476.418 zł na dokończenie te inwestycji.

Otwarcie obiektu planowane jest na początek przyszłego roku szkolnego. W hali jednocześnie będą mogły się odbywać lekcje wychowania fizycznego dla dwóch klas, co w pełni zaspokoi potrzeby szkoły w zakresie lekcji wychowania fizycznego, a także zajęć pozalekcyjnych. Warunki pozwolą także na organizację zawodów sportowych jak i wydarzeń kulturalnych.

Hala oprócz boiska posiadać będzie widownie na 150 osób. Jak poinformował dyrektor Jarosław Majewski, sala dostępna będzie dla mieszkańców Kruchowa i okolicznych miejscowości. Jest to z pewnością bardzo znacząca inwestycja zarówno dla szkoły, jak i miejscowej społeczności – twierdzi dyrektor.

4 KOMENTARZE

  1. Wielkie brawo dla.pana Jarosława hala będzie dumą Kruchowa A co z budową remizy miała być oddana w listopadzie, czy dowiemy się kiedy będzie koniec i ewentualnie jakie kary płacić firma za niedotrzymanie warunków przetargu?

  2. Radny pyta się na info ? Kogo pyta ? To my powinniśmy się pytać . Od zadawania pytań jest miejsce i coś takiego jak obrady sesyjne . To jakaś paranoja .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj