Strona główna Kultura Wystawa fotografii Zbigniewa Witryka

Wystawa fotografii Zbigniewa Witryka

1237
16

Do końca lutego w trzemeszeńskim Domu Kultury można oglądać fotografie Zbigniewa Witryka, mieszkającego od niedawna w naszej gminie. Jak sam przyznaje, okolice naszego miasta bardzo go urzekły. Twierdzi, że można się w nich zakochać.

Jego czarno – białe zdjęcia zaskakują przede wszystkim ujęciami, w których znane nam Trzemeszno wydawać się może zupełnie inne.

Wernisaż wystawy odbył się 9 lutego. Gratulacje artyście amatorowi złożyli – burmistrz Krzysztof Dereziński i dyrektor Domu Kultury Mariusz Zieliński.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

16 KOMENTARZE

 1. Szkoda , że zabrakło w artykule choć kilku zdjęć , fotografii wykonanych przez Pana Zbigniewa . Osoby fotografowane i załączone do artykułu są raczej znane .
  Pozdrawiam .

 2. dziękuję redaktorowi ZN za informacje,choć uważam że DK sam powinien zadbać,aby takie wiadomości dotarły do szerokiej grupy społeczeństwa np. przez ten portal.
  p.s.rozumiem,że wystawa jest adresowana do emerytów,rencistów,uczniów i pracujących na zmiany…

 3. Chryste Panie, malkontenci i cała grupa krytykantów sprzed monitorów:

  DK jest czynne od 8-16 w związku z trwającymi feriami/półkoloniami.

   • He! Też bym nam i naszym dzieciakom tego życzył. Taka placówka powinna być czynna do wieczora, ale to proszę pogadać z burmistrzem/radą miejską, którzy to definiują kwoty/wydatki na taki DK i wtedy zobaczy Pani gdzie jest problem.

    Apelowałem wcześniej w osobnym temacie o stworzeniu Centrum Kultury w Trzemesznie.

    • A może zlikwidować etaty, potem powołać na jeden etat, jednego, sprawnego i kompetentnego (sic) w kwestiach szeroko pojętej działalności kulturalnej menadżera, zaś wszystkim instruktorom płacić jedynie za wykonane dzieło – konkretną ilość godzin rzeczywiście odbytych (i cieszących się frekwencją) zajęć, warsztatów, za zorganizowanie koncertu, wystawy, innego wydarzenia kulturalnego? Przekonany jestem, że przy obecnym budżecie tak zagospodarowanym jak proponuję, nasz dzisiejszy dom powiedzmy kultury, działałby prężnie, a para nie szła by w gwizdek…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj