Strona główna Na sygnale Spłonął fiat punto

Spłonął fiat punto

1205
12

Dzisiaj – około godziny 19:40 – na terenie trzemeszeńskiej przychodni lekarskiej doszło do pożaru zaparkowanego fiata punto. Ogień zauważyła mieszkanka pobliskiego domu, która zaalarmowała służby ratownicze.

Pożar powstał w komorze silnika, samochód był wyposażony w instalację gazową. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z Trzemeszna oraz policja.

Żywioł został szybko opanowany, a przód pojazdu spłonął doszczętnie. Przyczyny zdarzenia nie są na tę chwilę znane. Nie wyklucza się podpalenia – podjęto decyzję o wezwaniu technika kryminalistyki.

12 KOMENTARZE

  1. Wspaniale że znalazła się odpowiednia osoba ,która zareagowała brawo aż strach pomyśleć co by było gdyby nie ta pani powinna pani dostać nagrodę.

  2. Pani tożsamość powinna zostać ujawniona i powinna pani otrzymać oficjalne podziękowanie .Kobieta a jaka odważna gratuluję .

    • A za co dziekowac czy ta pani ugasila pozar auta a zadzwonic na straz w chwili zagrozenia to jest kazdego obowiazkiem dla bezpieczenstwa podziekowac za reakcje to powinien wlasciciel auta.

  3. Z tym parkingiem to samo wola znak przed wjazdem jest ale jeszcze wypada znać co oznacza pani spisała się super właściciel powinien osobiście podziękować popieram

    • Znać i stosować wypada też interpunkcję. Więcej szacunku dla siebie, dla innych i dla wspólnego języka!

  4. Nie wszyscy chcą reagować jak widzą zagrożenia pani pokazała jak należy postąpić i to powinno zostać docenione w szczególności przez właściciela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj