Strona główna Sport i rekreacja Wędkowali dla Alana

Wędkowali dla Alana

2813
9

22 września stowarzyszenie „Złoty Lin” zorganizowało charytatywne zawody dla Alana Walczaka –  niepełnosprawnego chłopca, pasjonata wędkarstwa. Wydarzenie, w którym uczestniczyło 28 zawodników, otworzył burmistrz Krzysztof Dereziński.

Każdy z wędkarzy wpłacił darowiznę dla Alana, będącą jednocześnie wpisowym.

Na chłopca przed zawodami czekała niespodzianka. Przygotował ją prezes Andrzej Lisiecki, który podarował mu koszulkę i polar z logo stowarzyszenia.

Pojawiły się również osoby nieuczestniczące w zawodach, wpłacające darowiznę dla Alana. Łącznie uzbierano 1900 zł. Nad przebiegiem wydarzenia czuwali sędziowie Andrzej Lisiecki oraz Emil Plewa.

Wyniki:

Kobiety:

I. Maria Michalak 1390 pkt.
II. Joanna Lisiecka 1290 pkt.
III. Małgorzata Lisiecka 875 pkt.

Juniorzy:

I. Gracjan Szarzyński 3990 pkt.
II. Aleksander Zakrzewski 2490 pkt.
III. Bartosz Lisiecki 1350 pkt.
IV. Oskar Kolberg 1295 pkt.
V. Aleksander Lisiecki 715 pkt.

Seniorzy:

I. Robert Kasprzak 5455 pkt.
II. Krzysztof Draheim 4860 pkt.
III. Wojciech Szarzyński 4690 pkt.
IV. Krzysztof Rakocy 4545 pkt.
V. Krzysztof Stachowiak 4270 pkt.
VI. Rafał Pawlaczyk 3955 pkt.
VII. Rafał Bociek 3240 pkt.
VIII. Mirosław Wiewióra 3615 pkt.
IX. Bartosz Roszak 3240 pkt.
X. Andrzej Górny 2985 pkt.
XI. Dariusz Tomczak 2940 pkt.
XII. Maciej Krenc 2330 pkt.
XIII. Artur Zakrzewski 2215 pkt.
XIV. Tomasz Michalak 2150 pkt.
XV. Marian Smykowski 1975 pkt.
XVI. Mateusz Woźniak 1705 pkt.
XVII. Leszek Gaca 1325 pkt.
XVIII. Hieronim Wajs 970 pkt.
XIX. Andrzej Wajs 905 pkt.

Zawodnicy po wędkowaniu posilili się grochówką. W kategorii „junior” każde dziecko otrzymało kubek z logo stowarzyszenia i medale, a najlepsza trójka dodatkowo puchary.

Najlepsza trójka w kategorii kobiety i senior otrzymała puchary. Spośród wszystkich zawodników rozlosowano dziewiętnaście nagród rzeczowych.

Joanna Lisiecka i Robert Kasprzak zrzekli się swoich pucharów na rzecz Alana.

9 KOMENTARZE

 1. Dlaczego piszecie ,,zorganizowało”,
  a nie ,,będzie organizowało”.
  Byłoby chyba znacznie więcej chętnych, gdyby wiedzieli przed, a nie po.

 2. Ja Marek Walczak jako dziadek Alana dziękuję wszystkim wraz babcią którzy mają dobre serce nie jest wina ze brak bylo obecności dziadka ze go nie było .działania pana. Lisieckiego powielam oceny prosze dokonać przyczyną izolacji ni lezy po stronie rodziny WALCZAK DLATEGO SKLADAM PUBLICZNIE OFERTĘ RYWALIZACJI każda drużyna składa się z dwóch osob .wyposażona jest w dwie wedtki wklad RYWALIZACJI pozostawiam panu Lisieckiemu Proponowana nagroda to puchar Jana Kilińskiego. Uczestnicy konkursu otrzymają jedynie być mieszkańcem gminy Trzemeszno proponuję aby preferuje wędkowania naszých dziadków -leszczyna idt .Panie prezesie prosze o przemyślenie -lubię czas przesly poz

  • Przecież ty nie dziadek skresliles wnuka na samym początku mówiąc po co go ze szpitala brali przecież nic z niego nie będzie, a teraz gdy widzisz ze cudowne dziecko to wielce dziadek? Za późno!

   • To jest nie prawdę bardzo haniebne znasz sprawe zjednej strony przypomne ci jeżeli kcesz publicznej dyskusji to nie smykowscy woził matke Alana do poznania przez dwa miesiące ale Walczak a pierdoly opowiada dróga strona takie pomówie bardzo będzie bolało

 3. Brawo WY !!! Nie zwracajcie uwagi na idiotyczne komentarze. Z idiotą się nie dyskutuje. Wiecie dlaczego ??? Ktoś patrzący z boku może Was po prostu pomylić – tym bardziej,że występując anonimowo podpisuje się „Anonim” – to taki troll trzemeszeński. Zakompleksiony malutki człowieczek, który mieszka w Trzemesznie, ale nie lubi tego miasta, mieszkańców. Cóż – niech sobie żyje. Najlepiej go ignorować – to się znudzi biedaczysko obrażone na cały świat. I słowa dla Alana – Jesteś Wielki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj