Strona główna Różne W „jedynce” rozpoczęcie roku z nowym dyrektorem

W „jedynce” rozpoczęcie roku z nowym dyrektorem

2534
14

Ewa Balcerzak będzie od dzisiaj kierować Szkołą Podstawową nr 1. Burmistrz powierzył jej obowiązki dyrektora na czas określony, do końca czerwca 2017 roku. Powierzenie to ma związek z nieobecnością dotychczasowej dyrektor Krystyny Kwaśniewskiej, która skorzystała z przysługującego jej urlopu zdrowotnego.

Dzisiaj w trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego oficjalnego powierzenia obowiązków dokonał wiceburmistrz Dariusz Jankowski. E. Balcerzak pracowała dotychczas w tej samej szkole jako nauczyciel nauczania zintegrowanego. Pracuje społecznie, prowadzi drużynę zuchową, jest członkiem władz Hufca ZHP w Trzemesznie.

Jeszcze niedawno, gdyby mi ktoś powiedział, że dostanę tak dużą klasę to bym na pewno nie uwierzyła, ale dzisiaj ją przyjmuję” – powiedziała z uśmiechem do uczniów, nauczycieli i rodziców nowa Pani Dyrektor.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

14 KOMENTARZE

 1. Piękne i radosne rozpoczęcie szkoły. Nowej Pani Dyrektor życzymy powodzenia, a Pani Kwaśniewsiej życzymy zdrowia i powrotu do szkoły.

 2. A PANA BURMISTRZA NIE BYŁO ?
  MIŁE ZASKOCZENIE DLA NOWEJ PANI DYREKTOR . JA TEŻ BYM SIĘ UCIESZYŁ ?
  JAK TO MIŁO GDY NAGLE SPADA GRAD NIESPODZIANEK MIŁE DZIATKI .
  CO DALEJ Z REMONTEM ?

  • To nie w stylu tej nauczycielki pani E. B. , obecnej dyrektor, żeby już lekcje przepadały.
   Ktoś już na początku chce jej zaszkodzić .
   Jak ja znam, to zależy jej na nauce i dba o dzieci.
   Nie kłamcie, że już przepadają lekcje.
   Znam ją i takiego dziadostwa to ta pani nie toleruje, więc nie wierzę w to co napisał Anonim. Mojemu dziecku nic nie przepada.

 3. Bardzo się cieszę to wspaniała osoba,wzorowy nauczyciel i prawdziwy wychowawca. Zazdroszczę tej Szkole takiego Dyrektora, sam miałem okazję wiele od Niej się nauczyć. Powodzenia Pani Dyrektor!

 4. rozpoczęcie roku bez stołu dla osobistości, wszyscy stali bez wyjątku i nikt z dzieciaków nie zemdlał bo było zwięzłowato i to co najważniejsze, bardzo ładnie i udanie było

 5. Powodzenia Ewko bylas wspaniala kolezanka z klasy gdyz tez do niej chodzilas a teraz ja poprowadzisz i jeszcze raz gratuluje a pani Kwasniewskiej odpoczynku przez rok i powrotu .

 6. Cieszę się, że po tylu latach
  Twojej ciężkiej pracy
  zostałaś doceniona i zauważona.
  Twój codzienny trud i poświęcenie.
  Gratuluję awansu !!!!
  Jestem pewien, że nowe stanowisko
  otworzy przed Tobą cały szereg
  nowych możliwości
  i pozwoli na dalszy rozwój zawodowy.

 7. nie zachwycajcie się jednym dniem niech nowa pani dyrektor się wykaże chociaż przez pierwsze półrocze później będziemy się zachwycac osiągnięciami bo w tej chwili to jest ciężka charówka i nie wiadomo jak nowa pani dyrektor z tym sobie poradzi chyba że pomogą jej „znajomki” życzliwi na niby
  ” powodzenia „

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj