Strona główna Różne Trzy ulice zyskają nową nawierzchnię

Trzy ulice zyskają nową nawierzchnię

3378
18

Trwa przebudowa trzech ulic na terenie miasta. Prace prowadzone są na ulicy Modrzewiowej i Jaśminowej. Na ukończeniu są roboty na ul. Wiśniowej.

Na powyższe zadanie gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 3.800.000 zł z rządowego programu Polski Ład. Wkład samorządu to jedynie 10% kosztów.

Oprócz nowych nawierzchni, inwestycja obejmuje wykonanie wpustów i zbiorników na wody opadowe, chodników oraz pasów zieleni.

Na ul. Wiśniowej pozostały jeszcze tylko drobne prace wykończeniowe. Termin zakończenia realizacji na dwóch pozostałych to 26 września br.

18 KOMENTARZE

 1. Trzy nowe ulice, a raczej ulicze zamieszkałe stosunkowo niedawno ….. co z ulicami które wymagają gruntownego remontu
  ? Chodniki tak pochyle ze strach nimi iść? Śmiem sądzić ze nikt znajomy tam nie mieszka. A szkoda

 2. A ciekawe kiedy będzie zrobiona droga dojazdowa do stadionu piaskowego od ulicy orchowskiej? I SCHODY DO DO GURY OD PARKOWA.I ULICY A PARKOWEJ BO MAJA JUZ 50 LAT .POMYSCIE RADNI I BURMISTRZ
  !!!!! WOLNY STRZELEC

 3. Dlaczego ja mam za to płacić jeżeli deweloper budował tam domy to powinien drogę zbudować no tak poza tym zgadzam się że miasto ma inne dziury do naprawy niż budowa nowej drogi.

   • Pomijając to że została zniszczona przyroda to to że ktoś zarobił kupę pieniędzy za przekształcenie ziem rolnych na budowlane a zapomniało mu się wybudować jakiekolwiek drogi to teraz ma być wybudowane z pieniędzy podatnika.

    • ale panie w cały polsce sie tak buduje a port lotniczy to jak robia ? z czarnoziemow ludzi przepedzili co pan zrobisz idz pan na wybory to sie moze co zmieni

 4. Ciekawe kiedy znajdą finanse na utwardzenie drogi na osiedlu za Orlenem, chociażby tej drogi która prowadzi do DK15. kurzy się niemiłosiernie wysypane kamienie odpryskują spod kol jeżdżących aut które nie potrafią dostosować prędkości. Kurierzy i Ci którzy skracają sobie drogę aby ominąć światła jeżdżą jak wariaci a i jeszcze ciężarówki przemieszczające się od warsztatu do warsztatu wiecznie niszczą droge, tworzą się dziury i wolno tez jechać nie potrafią.
  Podobno należymy do sołectwa Rudki, a tam najważniejszy tylko chodnik i boisko 😀

  • Kto tam kazał ci się budować i teraz żale wylewać. Najpierw trzeba było pomyśleć że dobrej drogi tam niema i znajomości żeby ktoś się za to wziął.

  • Jesteś przykładem Janusza który kupuje tanie działki a później ma roszczenie aby mu zrobili id razu drogę chodnik wodociąg kanalizację i oświetlenie. Ciesz się że nie na opłaty za wzrost wartości działki bo jak ci dowalą to z kapci wyskoczysz Januszku. Grażyna nie da rady uspokoić.
   Tymczasem jako mieszkańcy ulicy w Trzemesznie którzy od dekad nie mogą doprosić się ulicy z dobrą nawierzchnia poczekamy jeszcze bo Janusze i nowobogaccy muszą mieć wszystko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj