Strona główna Sport i rekreacja Trzy biegi w jednym

Trzy biegi w jednym

1842
7

II Letni Bieg Trzech Jezior przeszedł do historii. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, odbył się on w zupełnie nowej formule. Złożyły się na niego trzy biegi ma dystansach 15 km (z Kamieńca), 10 km (z Ostrowitego) i 5 km (z Zielenia).

Starty wszystkich biegów były tak rozłożone w czasie, że biegacze spotkali się na trasie. Na metę w „Magnolii” w Bystrzycy wbiegali razem. Można było ich rozróżnić po kolorach numerów startowych. Najdłuższy z biegów ukończyło 193 zawodników, 10 km – 52 biegaczy, a 5 km – 62.

Podsumowano też Grand Prix biegów OSiR 2017 r. W jego skład wszedł Zimowy Bieg Trzech Jezior, Bieg Kilińskiego i dzisiejszy na dystansie 15 km. W podsumowaniu tym najlepiej wypadł Rafał Czarnojańczyk (Ostrów Wlkp) przed Grzegorzem Jezierskim (Koziegłowy) i Pawłem Rezulakiem (Orchowo).

Najlepszą kobietą okazała się Aneta Okuńska – Wejdman (Łódź), przed Haliną Dubielą (Tczew). W Grand Prix bardzo dobrze wypadła młoda zawodniczka MKS Trzemeszno – Żaneta Wiśniewska, która zajęła trzecie miejsce.

Wyniki dzisiejszych biegów zamieszczone są |TUTAJ|. Podsumowanie Grand Prix znajduje się natomiast |TUTAJ|.

7 KOMENTARZE

  1. Impreza OK Zastanawiam się tylko, dlaczego burmistrz zastępuje komentatora, któremu chyba za to zapłacono. Panie burmistrzu, ma Pan w gminie ważniejsze sprawy, szkoda, że w nich sie Pan tak nie udziela.

  2. Nie należy negować tego rodzaju imprez bo są szlachetne,smutne jest natomiast to co jest rezultatem działalności burmistrza,brak decyzji,często nieprzemyślanych ,jak jest gorący problem to zrzucanie na innych a skutki są opłakane,natomiast pikniki,tam gdzie luzik tam nasz burmistrz zawsze jest.

  3. Według mnie połączenia trzech biegów niestety nie wypaliło – do przemyślenia.
    Druga rzecz to obserwując corocznie ,niestety, ale kiepskie oznaczenie trasy biegu – po tylu razach powinno to być już dopracowane . Po czym takie stwierdzenie : uczestnicy biegu pytają na trasie : gdzie biec .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj