Strona główna Sport i rekreacja Trzemeszno zawsze gościnne dla Husarii Szczecin

Trzemeszno zawsze gościnne dla Husarii Szczecin

917
6

Tygodniowy obóz sportowy dla zawodników futbolu amerykańskiego już po raz drugi został zorganizowany w Trzemesznie. W ubiegłym miesiącu zawodnicy Husarii Szczecin przygotowali się do tegorocznego sezonu. Niespełna trzydziestu zawodników Husarii wraz ze sztabem trenerskim mieszkało w hotelu „Czeremcha”, a tyleż samo zawodników Wilków Łódź w Ośrodku Wypoczynkowym „Jutrzenka” w Gołąbkach.

Gród Kilińskiego stanowi bardzo dobrą bazę sportową dla zawodników futbolu amerykańskiego, a miasto jest bardzo gościnne i podejmuje naszych zawodników bardzo mile, oferując i udostępniając wszelkie niezbędne do przygotowań obiekty.

Wszystkie zajęcia odbywały się na terenie miasta. Zawodnicy odbywali trzy treningi dziennie i sumiennie przygotowywali formę do sezonu 2016. Przy tak wyczerpującym planie treningowym zawodnicy Husarii Szczecin znaleźli czas na codziennie spotkania z przedszkolakami i dziećmi ze szkół podstawowych z Trzemeszna, propagując sport, zdrowy tryb życia i ekologię. Sportowcy przywiązują wielką wagę do działań ekologicznych, więc podczas spotkań z  dziećmi tłumaczyli czym jest ekologia, dlaczego należy dbać o środowisko i wspólnie z dziećmi sadzili drzewa.

W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas drużyna przekazała dla trzech placówek w Trzemesznie zabawki, gry planszowe i edukacyjne.

Na zakończenie obozu zawodnicy Husarii Szczecin rozegrali sparing na stadionie miejskim z Wilkami Łódź. Dzięki wysokiemu poziomowi samych obiektów i pomocy oraz uprzejmości ze strony dyrektora miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz hojności przedsiębiorców z terenu Trzemeszna zawodnicy Husarii Szczecin mogli się dobrze przygotować do nowych wyzwań.

(Husaria Szczecin)

6 KOMENTARZE

 1. To właśnie jest bardzo ciekawe . Dyrektor ośrodka otwiera się na inne obce drużyny a dzieciaki z MKS-u boisko na płycie głównej to niedługo będą oglądać na obrazkach .Inni mogą się przygotowywać na płycie głównej a miejscowe drożyny ??????
  Jaka przyszłość dla dzieci Trzemeszna ??? Co tak naprawdę ma ich przyciągać. Zastanówcie się jaka przyszłość dla nas bez tych dzieci.!!!!!

  • Niestety,każdy gospodarz stadionu tratuje go jako swoją własność.Niechęć do udostępniania jest silnie zakorzeniona.Gość wymyśli tysiące argumentów żeby nikogo nie wpuścić…

 2. Zanim ktoś cokolwiek powie i napisze niech pomyśli i zastanowi się ile kosztuje utrzymanie murawy na stadionie .
  Zniszczyć coś jest bardzo łatwo a do niszczenia jest na naszym terenie wielu specjalistów .

   • Nasz stadion oddać na wystawę pięknych muraw.
    TO JEST EKSPONAT I TRZEBA GO CHRONIĆ,BO UTRZYMANIE TAKIEGO EKSPONATU JEST KOSZTOWNE.
    Ewentualnie niech przybysze z zewnątrz dostąpią łaski trenowania na tej kosztownej murawie.
    Nasi won!!
    Won!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj