Strona główna Różne Trzemesznianin najlepszy w Biegu Niepodległości

Trzemesznianin najlepszy w Biegu Niepodległości

1607
13

Wczoraj w Gnieźnie odbył się III Bieg Niepodległości. Nietypowy dystans 11 km oraz godzina startu – 11.11 – nawiązywały do daty odzyskania niepodległości przez Polskę. Bezkonkurencyjnym okazał się 21 letni Paweł Gorzelańczyk z Trzemeszna, który pokonał ponad 500 zawodników.

Jak nam powiedział, bieg nie należał do najłatwiejszych z uwagi na ciężkie podbiegi, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wszelkie trudności rekompensowali jednak wspaniali kibice na całej trasie.

Paweł ukończył bieg z czasem 37 min. i 47. sek.

Uczucie jakie towarzyszy przecięciu wstęgi na linii mety jest nie do opisania, szczególnie w takim dniu i w rodzinnych stronach” – mówił zwycięzca biegu.

25 listopada Paweł wystartuje w Kwidzynie w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w przełajach. Jak twierdzi, jedzie tam bez większych oczekiwań chcąc sprawdzić, ile brakuje mu do najlepszych zawodników w Polsce.

Udział we wczorajszym biegu wzięła duża grupa trzemesznian. Pełne wyniki dostępne są |TUTAJ|.

(fot. M. Smolarek)

13 KOMENTARZE

  1. ZJEDNOCZENI TEŻ WYGRALI BRAWO ! DOBRĄ PRACE ROBIĄ TRENERZY DAWNO TAK NIE BYŁO POPRZEDNICY SIEDZIELI I BALI SIĘ ROBIĆ ZMIANY A NIE MUWIĄC O UWAGACH GRAJĄCYM ZAWODNIKĄ ZWRUCENIU

  2. wodzu wodzu biegnij biegnij ,to skandal zeby pić 7 dni.jest czas zimowy może ktoś przemyśli swoje postepowanie :)pozdrawiam cie wodzu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj