Strona główna Różne Święto Zmarłych, zmiana organizacji ruchu

Święto Zmarłych, zmiana organizacji ruchu

2307
8

Już za kilka dni Święto Zmarłych. Podobnie jak w ubiegłych latach, Urząd Miejski Trzemeszna wprowadza w tym okresie zmianę organizacji ruchu.

Będzie ona obowiązywać od dnia 31 października do 2 listopada.

Na alei ks. Marcelego Kowalskiego i ulicy Wiosny Ludów wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy.

1 listopada utworzone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe na terenie boiska ZSOiZ i warsztatów szkolnych przy ul. Wyszyńskiego. Parkingi otwarte będą w godzinach od 7:00 do 17:00.

Żeby dni zadumy i pamięci o zmarłych przebiegły spokojnie, policja apeluje o zachowanie rozsądku, wzmożoną czujność i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

Zwracamy uwagę, aby piesi wyposażyli się w ważne dla naszego bezpieczeństwa elementy odblaskowe. Zmrok zapada coraz wcześniej” – mówi Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Policjantka dodaje, aby nie zostawiać przedmiotów osobistych, torebek czy portfeli w widocznym dla złodzieja miejscu, jak również zadbać o bezpieczeństwo osób nam towarzyszących – dzieci oraz osób starszych. Nie „spuszczajmy ich z oka”. W tłumie łatwo jest się zgubić, a wtedy o panikę nie trudno.

Pełen apel policji można znaleźć |TUTAJ|.

8 KOMENTARZE

  1. na cmentarzu kradna – postanie obywatelska straz z noktowizorem z allegro – dokumenty z kradziezy beda przedstawiane proboszczowi i twarze złoczyncow

  2. Może ktoś unormuje to co się dzieje na ulicy Wiosny Ludów w życiu codziennym. Ulica zapchana stojącymi samochodami, brak możliwości minięciu się. Ciekawe kiedy będą się bić kto pierwszy ma przejechać? Wjedziesz od strony cmentarza i po Tobie jak ktoś nagle skręci w ulice od strony miasta. No masakra. W Trzemesznie jest tak: Ludzie kupili po kilka samochodów na rodzine, a podwórka zamienili ba baseny i grille. Przed domami parkingi, a reszta ich nie obchodzi. Taka filozofia bez Straży Miejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj