Strona główna Różne Świeciły razem ze słońcem

Świeciły razem ze słońcem

1065
11

Dzisiejszego poranka (przed godziną 9) jeden z Czytelników portalu zwrócił uwagę, że w całym mieście świecą się uliczne latarnie. Sprawę wyjaśnił nam Norbert Dąbek z Urzędu Miejskiego w Trzemesznie. Okazuje się, że nastąpiła awaria głównego wyłącznika. Fakt ten został niezwłocznie zgłoszony do operatora sieci energetycznej.

Latarnie zgasły o godzinie 10:20.

13502819_611516542345795_6170789078485766699_o

11 KOMENTARZE

  1. Faktycznie, sensacja. Trzeba najpierw pomyśleć że może być jakaś awaria a nie zaraz się czepiać. Ale jak ktoś chce się do kogoś/czegoś doczepić i zawsze znajdzie powód.

  2. Czytelnik zgłaszający nieprawidłowość ma nasze podziękowanie za obywatelską postawę. BRAĆ PRZYKŁAD Z TAKIEJ POSTAWY.

  3. Poprosimy o kamerę na siłowni pod chmurką.Wakacyjne,nocne imprezy alkoholowe już się rozpoczęły!Policja przestała zaglądać i efekt jest natychmiastowy.Nieprzespane noce!

  4. Na Kopernika, Śniadeckich, Szkolnej wokół domów i w ogrodach porzucane butelki, kubki, plastyki, szkło pozbijane, kupy a chodniki to publiczna szczalnia! Skąd ludzie mają tyle pieniędzy na alkohol to już nie wiem. A o szkole i wokół to niech powiedzą panie woźne.
    Ulica Kochanowskiego taka ładna a tak ją pijacy obsrewają.

  5. Kamery na Wojciecha sa i co drugi dzien pijakow wyworza policja nie widzi co dzien chleja szczaja zygaja jeszcze brakuje lozek polowych.

  6. Jaka szybka reakcja na awarię. My zgłaszaliśmy, że lampa uliczna nie świeci w październiku potem w listopadzie ub.roku i nadal nie świeci. Druga obok też się przepaliła. Widocznie nikomu innemu to nie przeszkadza więc kolejny raz już nie zgłaszamy bo może tylko my jesteśmy tak „wymagającymi” mieszkańcami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj