Strona główna Na sygnale Strażacy uratowali jerzyka

Strażacy uratowali jerzyka

4308
24

Niecodzienną akcję odnotowali dzisiaj strażacy z OSP w Trzemesznie. Zostali zadysponowani na ulicę 1 Maja, gdzie przy odgromniku Urzędu Miejskiego zaplątał się jerzyk.

Druhowie rozłożyli drabinę, a następnie bezpiecznie ściągnęli ptaka na ziemię.

Zwierzę było wymęczone i wystraszone. Strażacy napoili je wodą i wypuścili na wolność.

Działania trwały około 30 minut.

24 KOMENTARZE

    • Dokładnie Jerzyki zjadają nawet 20.000 tego dziadostwa znaczy się komarów na dobę Zakładam teoretycznie bo nie mam wystarczającej wiedzy na temat tych zajefajnych ptaków że powiedzmy 50 jerzyków w Trzemesznie mogłoby oczyścić nasze miasto z nikomu nie potrzebnych komarów No i jakby się pojawiła kolonia nietoperzy które z tego co wiem też zjadają te paskudztwo i byłoby gites majonez Zero jakiegoś odganiania się i zero swędzących miejsc na ciele

    • No popatrz to zupełnie odwrotnie niż wśród ludzi – populacja idiotów wzrasta pomimo tego, że mało z nich pożytku

      • Hahahaha genialny komentarz! Przykre lecz prawdziwe! Potwierdzam anonimie, populacja idiotów wzrasta, pożytku z nich 0.

  1. Straż Pożarna szybko przyjeżdżajcie bo chrabąszcz przewrócił się na plecy i niemoże wstać. Przyjeżdżajcie jaknajliczniejszą ekipą i dwoma samochodami bojowymi. Zawsze pare złoty wpadnie za akcję. Niezapomnijcie zabrać długą drabinę i bosaki! I zabierzcie jeszcze weterynarza bo chrabąszcz może potrzebować interwencji weterynaryjnej. I grube rękawice żeby was nie pokąsał bo może mieć wściekliznę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj