Strona główna Sport i rekreacja Sportowe zmagania w ZSOiZ

Sportowe zmagania w ZSOiZ

1549
4

4 grudnia w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie odbył się Mikołajkowy Turniej Dwójek Siatkarskich. Do rywalizacji przystąpiło 6 par dziewcząt w kategorii szkół podstawowych i 6 par w kategorii gimnazjum. Celem turnieju było aktywne spędzenie czasu oraz doskonalenie umiejętności siatkarskich.

Mecze rozegrano systemem ”każdy z każdym”. Spotkaniom na boisku towarzyszyła zdrowa rywalizacja i dobra atmosfera. Wszystkie dziewczęta uczestniczące w turnieju należą do Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Trzemesznie. Najlepsze pary to Paulina Lubińska i Klaudia Wieczorek oraz Klaudia Lisiecka i Oliwia Kostka.

Pierwsze trzy pary w kategoriach otrzymały dyplomy i upominki, a dla wszystkich „Mikołaj” przygotował słodką niespodziankę. Organizatorem imprezy była Justyna Stankowska. Sponsorem firma Colway.

Wyniki:

Kategoria szkoły podstawowe:

  1. Oliwia Kostka i Klaudia Lisiecka
  2. Inga Kaniasty i Karolina Jankowska
  3. Dominika Ciszak i Zosia Wojtaszewska

Kategoria gimnazjum:

  1. Paulina Lubińska i Klaudia Wieczorek
  2. Dorota Kuchta i Julia Stablewska
  3. Wiktoria Szuba i Daria Włodarczyk

4 KOMENTARZE

  1. Kolejna super sprawa z podwórka szkolnego. Gratuluję wygranym i pani Stankowskiej za organizację. W potoku narzekania na pewną szkołę miło się czyta takie informacje.

  2. Sukcesy szkolne sportowe cieszą. Innych nie ma.A może oprócz Wuefu nie ma w szkołach innych przedmiotów? Pozdrawiam sportowców młodych i ich nauczycieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj