Strona główna Kultura Recytowali Stachurę

Recytowali Stachurę

2794
3

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie odbył się konkurs recytatorski „Ze mną można tylko w dali znikać cicho” o poezji Edwarda Stachury.

Organizatorzy zaplanowali dwie kategorie wiekowe, jedną dla uczniów klas 6-8 ze szkół podstawowych, a drugą dla uczniów ZSOiZ w Trzemesznie.

Jury w składzie: Janina Baranowska, Piotr Szablewski i Jagoda Woźniak przyznało po trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej.

Wyniki klasyfikacji uczniów ze szkół podstawowych: I miejsce Kaja Siwa SP1 w Trzemesznie, II miejsce Stanisław Czerniak SP1 w Trzemesznie, III miejsce Blanka Mszanecka SP2 w Trzemesznie.

Wyniki klasyfikacji uczniów ZSOiZ w Trzemesznie: I miejsce Zofia Wekwerth II miejsce Kacper Wiśniewski III miejsce Oliwia Wełniak.

Konkurs poprzedzony był krótką prezentacją nt. życia i twórczości Edwarda Stachury przedstawioną przez J. Woźniak. Wydarzenie prowadził Łukasz Bartz.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Wychowanków i Absolwentów Gimnazjum i Liceum w Trzemesznie.

3 KOMENTARZE

    • Trafna uwaga. Ciekawe, który z uczestników przekupił jury. Trzeba natychmiast powołać specjalną komisję do zbadania czekoladkowych wpływów w ZSOiZ. Chętnych do zasiadania w niej raczej w Trzemesznie nie powinno zabraknąć.

      • czekoladowych ryuskich agentow ! i koniecznie przed wyborami stanowisk zeby nie dac im wygrac i samemu dzierżyć władze dieki temu. A co niektorzy z juri znaja jezyk rosyjski bo mnie uczyli ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj