Strona główna Kultura Fotografie Katarzyny Sudaj

Fotografie Katarzyny Sudaj

2283
7

Wystawę zdjęć Katarzyny Sudaj można oglądać w sali Domu Kultury. Ich autorka fotografuje głównie przyrodę. Choć nie jest rodowitą trzemesznianką, zachwyciła się pięknem naszej okolicy. Stąd tytuł wystawy – „Jak pięknie jest tu”. 

Chcę obudzić w odbiorcach ten rodzaj wrażliwości, który pozwala dostrzegać piękno otaczającej nas przyrody. Przyrody, która jest tutaj, na wyciągnięcie ręki. By zejść z utartych ścieżek, by spojrzeć z innej perspektywy na Trzemeszno. Zapomnieć na chwilę o dymiących kominach, dziurawych drogach i innych niedogodnościach. By zobaczyć piękno okalających Trzemeszno licznych jezior, łagodnych pagórków i łanów zbóż kołyszących się na wietrze. Tu jest pięknie o każdej porze roku” – tak o swojej pasji opowiada K. Sudaj

W trakcie wernisażu, w imieniu władz samorządowych, artystce pogratulował i podziękował zastępca burmistrza Dariusz Jankowski. Jak zauważył, jest ona bardzo wrażliwą osobą, aktywną w naszym środowisku. Bezinteresownie włącza się w wiele inicjatyw realizowanych w naszej gminie.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy Domu Kultury.

7 KOMENTARZE

  1. Przepraszam, że nie na temat ale sprawa jest pilna. Właśnie czytam na stronie internetowej gminy, że Sejmik Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę, z której wynika, że kotły pozaklasowe muszą być wyłączone z eksploatacji do końca tego roku! Czy radni mają tego świadomość, że dużej części społeczeństwa nie jest stać na wymianę pieca do końca roku na nowy? Kto rządzi w tym sejmiku, że podjął taką decyzję, która uderza w najbiedniejszych?

    • hahahahaha a co to panie radnych obchodzi ? teraz panie boiska sie robi i sport jest na topie chociaz jedna pani chciala na straz przeznaczyc a pan tu z kotlami wyskakujesz burmiszcze dociagnac do konca kadencji a potem to juz niech sie marti ten co wygra wybory

      a czego pan sie spodziewal ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj