Strona główna Różne Przegląd kąpielisk – na początek Bieślin

Przegląd kąpielisk – na początek Bieślin

2642
20

Lato w pełni, pogoda dopisuje więc warto wybrać się nad jezioro. W okolicy Trzemeszna znajduje się kilka znanych i mniej znanych kąpielisk, które chcemy Państwu zaprezentować. Dzisiaj pokażemy małą plażę w Bieślinie.

Dużym plusem dla mieszkańców gminy jest nie tylko bliska odległość od miasta, ale także możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodu (z dala od głównej drogi). Jest usytuowana nad Jeziorem Ostrowickim, co zapewnia całkiem dobrą czystość wody. Plaża jest w całości trawiasta –  sprzyjająca leżakowaniu, ale także aktywnym zabawom plażowym. Wąskie wejście do wody ma swoje plusy, tym bardziej jeśli wybieramy się z małymi dziećmi, które w ten sposób mamy cały czas „na oku”. W okolicy znajdują się działki letniskowe oraz ogrodzone sołeckie boisko piłkarskie.

Często wybieram się tutaj z dziećmi, nie ma tu takiego przepełnienia jak na przykład na Gołąbkach. Można tutaj ze spokojem odpocząć – usłyszeliśmy od wypoczywającej tam mieszkanki Trzemeszna.

Zapraszamy do podzielenia się Waszymi opiniami.

IMG_5457-1000 IMG_5432-1000 IMG_5431-1000 IMG_5422-1000

 

 

20 KOMENTARZE

 1. Ogólnie nad jeziorami to się zrobił jeden wielki syf z dostępem – wszystko pozarastało szuwarami. Plaża w Bieślinie z 20 lat temu wyglądała całkiem inaczej – pamiętam że miała z 50 metrów szerokości.

  • Tak Maniu masz racje.A najbardziej denerwuje mnie to że ludzie nastawiali domków ktoś za to bierze kase i nic nie robi ,powinien zadbac o plaże .A po zatym tam od zawsze są chmary końskich much i os ,masakra!

   • Wydaje mi się że problemem dzisiejszych czasów jest właśnie takie nastawienie oczekujące „daj”, „zrób”. Kiedyś wyglądało to inaczej bo ludzie jakoś sami, społecznie potrafili zrobić coś dla ogółu. Plaża nad Jeziorem Malicz, Popielewskie, Święte – kiedyś było gdzie się wykąpać pod samym nosem.

 2. Nad tym jeziorem powinna powstać gminna plaża z prawdziwego zdarzenia oraz powinny zostać wytyczone małe działki pod prywatne domki letniskowe. Woda tutaj jest czysta, a dojazd dużo lepszy niż do obleganych ośrodków na południe od Trzemeszna jak na przykład Przybrodzin czy Tręby Stare.

 3. jak Wam się nie podoba to w ogóle ne przyjeżdżajcie ! kurcze..miastowe ludzie się odezwali.. a u Was niby nie ma komarów itd ? jasne.teraz tak głupio mówicie,a później na pewno tu przyjedziecie się kąpać i leżeć na słońcu.. bRak słów..KAŻDY ROBI POSWOJEMU.. powinniscie się cieszy,że możecie na niej leżeć..bo dobrże wiecie,że ten teren jest prywatny!

  • Mieszkanko Bieślina – podoba mi się i przyjadę, komary u mnie też są itd, wykąpię się i poleżę na słońcu, robię po swojemu, cieszę się. Nie wiedziałem, że to jest teren prywatny!

 4. Takie tereny powinny być w rękach gminy a nie prywatnych. Trochę by się popracowało nad plażą to było by extra. No cóż za marzenia nie karają. Szkoda tej czystej wody.

 5. Przeczytawszy tak zróżnicowane osądy mam spoty kłopot z podjęciem decyzji o kupnie domu nad jeziorem w Bieslinie.Serdecznie proszę o w miare obiktywną opinię o tym miejscu.Help me.

 6. Witam, teren na szczęście jest prywatny. Im bardziej „zaniedbana” i mniej „luksusowa” tym skuteczniej odstrasza okazjonalnie odwiedzających tłukących butelki po piwie, rzucających puszki po piwie w krzaki, grillujących, zostawiających po sobie chlew…niestety, ale pewnych rzeczy w ręce ludziom nie powinno się oddawać, bo jak coś jest wszystkich to jest nikogo i nikt o to nie zadba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here