Strona główna Różne Praca – operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Praca – operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

2105
0

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o. jest jednym z największych, na rynku polskim, producentów skrobi ziemniaczanej.

Ponad stuletnia tradycja i doświadczenie, a także wykwalifikowana załoga, wysokiej klasy surowiec i nowoczesna technologia gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT
Miejsce pracy: Trzemeszno

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie wózkiem widłowym, praca fizyczna

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Odzież ochronną i podstawowe środki ochrony BHP
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (dodatki, premie)
  • Umowę o pracę
  • Wymiar pracy: pełny etat, praca zmianowa

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT

Więcej informacji pod nr tel. 61 415 43 50 lub 695 640 051. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego elektronicznie na adres: Malwina.Smialowska@ppz-trzemeszno.com.pl lub składać osobiście w Dziale Kadr.