Strona główna Różne Praca – mechanik-ślusarz

Praca – mechanik-ślusarz

1472
0

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno Sp. z o.o. jest jednym z największych, na rynku polskim, producentów skrobi ziemniaczanej.

Ponad stuletnia tradycja i doświadczenie, a także wykwalifikowana załoga, wysokiej klasy surowiec i nowoczesna technologia gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Mechnik-ślusarz
Miejsce pracy: Trzemeszno

Opis stanowiska:

  • Umiejętność diagnozowania awarii i usterek
  • Usuwanie awarii maszyn
  • Montaż instalacji i urządzeń
  • Prace ślusarskie związane z przygotowaniem oraz wykańczaniem prac spawalniczych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i naprawie maszyn produkcyjnych
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność oraz zaangażowanie
  • Umiejętności ślusarskie i spawalnicze

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość długotrwałej współpracy z firmą

Więcej informacji pod nr tel. 61 415 43 50 lub 695 640 051. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego elektronicznie na adres: Malwina.Smialowska@ppz-trzemeszno.com.pl lub składać osobiście w Dziale Kadr.