Strona główna Różne Pożyczaj wygodnie bez zbędnych formalności. Pożyczki przez Internet SuperGrosz.

Pożyczaj wygodnie bez zbędnych formalności. Pożyczki przez Internet SuperGrosz.

890
0

Nagły wydatek? Niespodzianka dla Partnera? Niespodziewany wyjazd, a może wyczekiwane wakacje? Dodatkowa gotówka może przyda się zawsze, ale nie zawsze masz ją akurat na koncie. Nie musisz rezygnować z planów ani martwić się w nagłych wypadkach. Oferta pożyczki przez Internet od SuperGrosz pomoże Ci zrealizować Twoje potrzeby o równowartości nawet 15 tysięcy złotych!

Pożyczki przez Internet — czym są?

Jeśli chcesz pożyczyć trochę gotówki, nie ma nic prostszego jak pożyczki online. Bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności, pożyczysz kwotę nawet kilkunastu tysięcy złotych na realizację swoich potrzeb i planów. Po spełnieniu warunków i pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Jednakże w różnych firmach pożyczkowych, przyznanie pożyczki zależy od spełnienia różnych warunków. Niektóre z nich wymagają pewnych zabezpieczeń. A jak to jest w SuperGrosz?

Na supergrosz.pl szybko wypełnisz wniosek i otrzymasz pieniądze. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywna wersyfikacja w Biurze Informacji Kredytowej i w Biurze Informacji Gospodarczej. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty i konto w banku. Jeśli w wyniku oceny zdolności kredytowej pożyczka online zostanie Ci przyznana, wystarczy weryfikacja Twojej tożsamości, by pieniądze szybko trafiły na Twoje konto. Nowi klienci SuperGrosz mogą pożyczyć już od 1.000,00 do 10.000,00 zł! A jeśli to Twoja kolejna pożyczka, to nawet 15.000,00 zł!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania i koszty pożyczki

Na całkowity koszt pożyczki składa się wysokość pożyczonej kwoty, prowizja i odsetki uzależnione od RRSO, które wynosi już od 64,57%. Pieniądze pożyczysz nawet na 50 rat. Sam ustalasz okres kredytowania, dopasowując w ten sposób wysokość miesięcznych rat do swoich możliwości. Nie musisz nigdzie dzwonić, ani chodzić. Wszystko robisz wygodnie za pośrednictwem strony internetowej.

Udzielenie pożyczki przez SuperGrosz nie jest uwarunkowane przedstawianiem żadnych dochodów i zaświadczeń. Po prostu wejdź na stronę, wypełnij krótki wniosek i zweryfikuj tożsamość. To absolutne minimum formalności. Po pozytywnym zweryfikowani wniosku, szybka pożyczka trafi na Twoje konto.

Pożyczki pozabankowe — oferta

SuperGrosz oferuje jedną z tańszych pożyczek pozabankowych na rynku, wymaga minimum formalności dla nowych klientów, a pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki mogą oni liczyć na korzystniejsze warunki kolejnym razem, kiedy zechcą sięgnąć po gotówkę na supergrosz.pl. Pożyczki online supergrosz.pl to tylko kilka kroków, które dzieli Cię od zastrzyku świeżej gotówki.