Strona główna Kultura Wernisaż wystawy Łukasza Stopczyńskiego

Wernisaż wystawy Łukasza Stopczyńskiego

2919
15

Dzisiaj, o godziny 17:00, w sali trzemeszeńskiego Domu Kultury miał miejsce wernisaż wystawy Łukasza Stopczyńskiego – pochodzącego z naszego miasta malarza, grafika i rysownika.

Zgromadzonych gości, jak i samego artystę, powitał dyrektor DK w Trzemesznie, Mariusz Zieliński. Ciepłe słowa padły też z ust przewodniczącego Rady Miejskiej Benedykta Nitki.

Obrazy Ł. Stopczyńskiego malowane są w nurcie hiperrealizmu, a jego prace – odwzorowywane ze zdjęć – cechuje niezwykła szczegółowość.

Artysta rysunkiem interesuje się od dziecka. Największy wpływ miały na niego komiksy twórców polskich i zagranicznych oraz filmy animowane, z których nieustannie kopiował postaci.

Wystawę można oglądać do 3 czerwca, w godzinach otwarcia DK.

15 KOMENTARZE

   • Skoro wiesz, że cię okradają to pojawia się pytanie co robisz, czy wogóle coś robisz żeby temu zapobiec i nie dać się okradać?

   • okradają tych co żadnej dotacji nie dostają 500 plus rozwala mnie jak kobieta trafia do szpitala narzeka na jedzenie na opiekę a ani jednej składki nie dała na nfz bo robić jej sie nie chciało

 1. Mało komentarzy i na dodatek wszystkie nie na temat. Masakra. Gdzie my mieszkamy? Czyżby słowa tj.malarstwo, sztuka, artysta to jakieś niezrozumiałe w Trzemesznie pojęcia. No poziom zaiste z wysoka miejski. Ha ha ha. Panie Łukaszu super obrazy i szacunek za wielką pracę. Takich ludzi trzeba pokazywać i się nimi szczycić. Dobrze, że DK pokazuje i promuje naszych lokalnych artystów.

 2. Piękna robota . Naprawdę robi wrażenie . Zawsze lubię jak o Panu Łukaszu się mówi. Bo jest o czym mówić, mam na myśli jego tytaniczną prace i ogrom czasu zainwestowanego w proces twórczy. Tak samo jak o wszystkich zdolnych osobach z naszego podwórka . Tymbardziej dziwią mnie te komentarze . A tu jakiś średnio rozgarnięty pluje jadem bo pis ,bo coś. Mam cenna radę dla tej osoby . Idź być głupi w inne miejsce .

 3. Drodzy Państwo Stopczyńscy możecie być dumni ze swojego syna. Pan Hieronim też przykład pracy i sumienności, niech najpierw uderzą się ci którzy doprowadzili do odwołania Pana H. ze stanowiska Dyrektora, co nam dzisiaj może powiedzieć p. burmistrz Dereziński, do czego doszliśmy w tej gminie że nie wiemy nawet jakie koszty i na jakiej umowie ponosimy za zarząd do remondisu do Warszawy.Czy to jest do pomyślenia i normalnego przetrawienia, to się w głowie nie mieści i nic się z tym nie robi.Dziwimy się że nie ma pieniędzy w gminie, tak wygląda zarządzanie przez naszego włodarza i beznadziejną radę

  • Brawo, sama prawda! Pan Stopczynski zostal odwolany ze stanowiska bo nie chcial grac na modle burmistrza Derezinskiego. A jakie tego efekty, to kazdy glupi widzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj