Strona główna Na sygnale Pijany uszkodził samochód, znieważył funkcjonariuszy. Został zatrzymany.

Pijany uszkodził samochód, znieważył funkcjonariuszy. Został zatrzymany.

5613
9

W miniony piątek (6 maja) – około godziny 14 – policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie otrzymali zgłoszenie, iż po ulicy Toruńskiej porusza się srebrny volkswagen, którego kierowca może być pijany.

Mężczyzna miał jechać „wężykiem”, a dodatkowo uszkodzić lusterko w innym pojeździe.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, po kilku minutach trzemeszeńscy funkcjonariusze zatrzymali wskazany pojazd do kontroli, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Badanie alkomatem wykazało 2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna w trakcie kontroli znieważył policjantów. Trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

9 KOMENTARZE

    • Ten tekst „niech pierwszy rzuci kamieniem”, nie Twój oryginalnie, stosujesz pod każdym tematem, w którym opisywane są zdarzenia z zatrzymanymi pijanymi kierowcami oraz interweniującą policją. Dużo mówi to o Tobie…

    • No muszę powiedzieć, że musiałbyś się schować w dobrym schronie, aby ustrzec się przed tą lawiną kamieni, która by na Ciebie poleciała. Kiedy był covid nie było milicji (bynajmniej w Polsce), także każdy może podnieść ten kamień i w Ciebie rzucić.😁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj