Strona główna Różne Informacja – „Granty PPGR”

Informacja – „Granty PPGR”

1181
0

Szanowni Mieszkańcy Gminy Trzemeszno

Uprzejmie informuję, że złożony przez Gminę Trzemeszno wniosek w Konkursie Grantowym Cyfrowa Gmina – wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, został zaakceptowany przez biuro projektu Cyfrowa Gmina.

Gmina Trzemeszno wnioskowała o środki finansowe na zakup sprzętu komputerowego w wysokości 648.500,00 zł. 

Pierwotnie przewidziane w konkursie grantowym stawki 3.500,00 zł za laptop zostały obniżone przez Grantodawcę do 2.500,00 zł.

Gmina Trzemeszno otrzymała środki. Zgodnie z założeniami konkursu, na realizację projektu Gmina ma 10 miesięcy od dnia podpisania umowy. W ciągu najbliższych dni zostanie ogłoszony przetarg na zakup sprzętu komputerowego zgodnie z ustawą  Prawo zamówień publicznych. Po przeprowadzeniu postępowania przetargowego zostanie wyłoniony wykonawca, który będzie dostarczał sprzęt komputerowy, a po jego dostarczeniu, Gmina przekaże je wnioskodawcom.

Dopiero po dopełnieniu tych formalności będziemy kontaktować się z Wnioskodawcami, których wnioski zostały zakwalifikowane w celu umówienia się na podpisanie umowy i ustalenia sposobu przekazania sprzętu.

Prosimy śledzić informacje na naszej stronie internetowej www.trzemeszno.pl