Strona główna Sport i rekreacja Opowiadali o pasji latania

Opowiadali o pasji latania

2946
13

Pilot paralotni Józef Kachniarz oraz członkowie gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Sportów Lotniczych i grupy Lotnicze Mogilno gościli wczoraj w Domu Kultury w Trzemesznie.

Lotnicy opowiadali o swojej wyjątkowej i pięknej pasji, dzieląc się doświadczeniami. Niektórzy z nich latają już od kilkudziesięciu lat, mając doświadczenie nie tylko w paralotniarstwie, ale także w pilotażu samolotów i szybowców.

Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć dziesiątki zdjęć oraz filmów z powietrza, jak również przymierzyć sprzęt PPG.

Prowadzący J. Kachniarz przyznał, iż będzie bardzo usatysfakcjonowany, jeśli po wczorajszym dniu chociaż jedna osoba zadzwoni do szkoły paralotniowej i zapisze się na szkolenie do świadectwa kwalifikacji.

W spotkaniu gościnnie udział wzięła także Jagoda Rudnicka, organizatorka wydarzeń o charakterze lotniczym w Polsce.

13 KOMENTARZE

  1. nie mam nic przeciw lataniu, ale latanie nad posesjami i zaglądanie co kto robi w ogrodzie i „i co ma na obiad” to lekka przesada. nie wszyscy chcą słyszeć warkot silnika i chcą też mieć swoja prywatność.

  2. Taaa,jeszcze więcej niech się ich naprodukuje. Już teraz na podwórku czy w innym miejscu spokojnie się nie posiedzi, bo nad głową lata. Jeden sobie robi przyjemność z latania, a wszyscy na dole się wk..wiają.

  3. Niech rzuci kamień teN kogo nie wkurza te ich „piękne hobby” Nie dość, że latają na hałaśliwych silnikach spalinowych to jeszcze patrzą nam po podwórkach non stop. Czy to jest normalne?

  4. W temacie odlotu. Komuch Miller, który zablokował projekt Baltic Pipe na początku XXI wieku dziś mówi, że to jego dzieło. Lewak Sikorski stał się gwiazdą ruskich za przyczyną tweeta, w którym zrobił laskę nie Amerykanom a ruskim. Partia Onuc zamiast odciąć się od tego skandalicznego zachowania pożal się Boże ex szefa dyplomacji RP brnie w ten głupi kurs. Komuchów i postkomunistów należy pognać na śmietnik historii.

  5. Syren zakazali ,bo,,bracia,,ze wschodu się boją. Takie latanie powinno być też zabronone, bo im złe wponienia przypomina zwiazane z nalotami.

  6. Jprd najlepiej nic nie robić tylko piwo pić pod barem to wtedy będzie wszystkim odpowiadać ??A jak ktoś ma pasje to już jednego z drugim boli

    • To niech się pasjonuje i innym niech nie przeszkadza. Jak ktoś ma pasję do rajdów i na granicy ryzyka jazdy ,to będzie po mieście jeździł ? Aż strach pomyśleć z twoim tokiem rozumiwania , o pasji do strzelania.

  7. A dlaczego cały wasz hejt leje się na jednego człowieka idź jeden z drugim do pana innego i mu powiedz co was boli. Aż się czytać tego nie chce .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj