Strona główna Różne Harcerska wycieczka do Opola

Harcerska wycieczka do Opola

2645
13

Trzemeszeński Hufiec ZHP był organizatorem wycieczki na ziemię opolską. W programie, oprócz stolicy województwa, znalazło się też zwiedzanie wsi Moszna.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję zobaczyć zabytkowy pałac oraz fabrykę robotów. To tam jeden z mieszkańców, z materiałów pochodzących z recyklingu, wykonuje różnego rodzaju maszyny i roboty ze świata science fiction.

W drugim dniu zwiedzano Opole. W stolicy polskiej piosenki nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty w interaktywnym muzeum, w słynnym festiwalowym amfiteatrze. Było też zwiedzanie miasta, w tym Muzeum Ziemi Opolskiej.

Opiekę sprawowały Martyna i Paulina Kwiatkowskie oraz Magdalena Wiśniewska. W ramach wycieczki przeprowadzono zbiórkę nakrętek dla potrzebującego dziecka.

fot. ZHP Trzemeszno

13 KOMENTARZE

    • Janusze Kaczorowe wielbia PIS na kazdym forum sieja propagande TVP bo ludzie juz TVP przestaja ogladac – dlatego placi sie Trollom takim jak Jnauszek 1 zl od wpisu czy to prawda ?

     • Prawda to taka zdzichu,że te twoje teveny coś cicho są na ten temat, ile członek poopaprańców radziu , dostał rubli za opublikowanie zdjęcia z dziurawym gazociągiem i podpisem ,,dzięki ameryko,,

     • oooo antylewak sam dla siebie Wsparciem tak samo jak Jaroslaw go Gniezna autobusy ludzi pozawozil i chlopaczkowi kazali jajami rzucac w prezesa jak jechal co juz sluzby zdradzily przeciek kilka dni wczesniej ze P?IS organizuje zamach sam na siebie na co sa dowody w formie filmow
      Propaganda TVP w czystej postaci Antylewakai wsparcie samego dla siebie
      To juz smieszne nawet nie jest numer IP zapomniales komputera zmienic bo ten sam po weryfikacji jest

     • Odezwał się ten, który dba o to aby była wolność słowa… To, że sobie coś tam napiszesz nie oznacza, że jest to prawdą. Ludzie w Trzemesznie mają swój rozum i sami będą decydować komu zaufać. Czy takim kmiotom jak Sikorski czy politykom, którzy cechują się większą przenikliwością.
      Kojarzysz niejaką Wędzikowską, byłą gwiazdę tefałenów? Nie kojarzysz? To sobie poczytaj nędzny prowokatorze jak to twój tefałen doprowadził ją do stanu depresji i myśli samobójczych. To są te standardy, o które walczą hiPOkryci?

     • Och tego gwiazdy z telewizji- „super autorytety” dla Antylewaka😉😉Wszystkie nagle w depresji, mobingowane, molestowane- jak popularność spada to trzeba coś wymyśle, żeby się przypomnieć bo kasa na koncie topnieje. A jak tam towarzysz Braun z ulubionej partii Antylewaku👍👍😉😉😀😀

  • Zdzichu, co to po raz kolejny podszywa pod kogoś aby błysnąć swą głupotą. Z ciebie taki antylewak jak ZdRadka Sikorskiego polski dyplomata.
   Nie wrzucisz tu tego swojego Pińskiego, którego sąd skazał?
   Albo tego jak to komuch Miller chwali się tym, że jest ojcem Baltic Pipe?

  • Dzień dobry.

   Jeżeli Hufiec ZHP Trzemeszno otrzymuje dotację, zawsze pojawia się taka informacja w treści.
   Opole było opłacone z wpłat uczestników.

   Pozdrawiam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj