Strona główna Kultura Nowa aplikacja mobilna po Szlaku Piastowskim

Nowa aplikacja mobilna po Szlaku Piastowskim

709
1

Od początku września Szlak Piastowski może się pochwalić nowoczesną aplikacją mobilną. Jest to jeden z pierwszych efektów działania nowo powstałego w 2016 roku Klastra Turystycznego „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”. Aplikację można pobierać za darmo.

Potężną zaletą aplikacji jest możliwość edycji jej treści. Pozwala na włączenie powiadomienia o interesujących nas wydarzeniach na szlaku. Ponadto powiązanie z Google Maps pozwala aplikacji prowadzić użytkownika do każdego obiektu za pośrednictwem nawigacji GPS. Aplikacja będzie na bieżąco uzupełniana treścią, a jej oficjalna premiera odbyła się w dniu 1 września.

Nowa aplikacja mobilna to jedno z pierwszych efektów działalności stowarzyszenia powołanego przez 19 wielkopolskich samorządów, w tym gminy Trzemeszno. Innym projektem realizowanym przez klaster jest m.in. program lojalnościowy Karta Piasta. Z kolei już niebawem, w weekend na przełomie września i października, pasjonatów historii i turystyki czeka nie lada uczta – święto szlaku, czyli trzydniowy cykl wydarzeń organizowanych jednocześnie przez obiekty Szlaku Piastowskiego. Szczegóły i program wydarzenia już wkrótce na www.szlakpiastowski.pl.

Wszelkie informacje na temat aplikacji znajdują się natomiast |TUTAJ|.

(Powiat Gniezno)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj