Strona główna Na sygnale Zaginął prawie 7 lat temu. Policja wciąż szuka i przypomina

Zaginął prawie 7 lat temu. Policja wciąż szuka i przypomina

989
5

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie i Zespołu ds. Poszukiwań z Gniezna ponawiają komunikat dotyczący zaginionego prawie 7 lat temu Andrzeja Sikorskiego. Stróże prawa liczą, że być może ktoś posiada informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego mężczyzny.

Andrzej Sikorski s. Kazimierza i Marii, ur. 27 października 1980, ostatnio zamieszkały w Trzemesznie.

Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 1 listopada 2009 roku na terenie Trzemeszna. Od tego momentu ślad za mężczyzną się urwał.

Pomimo intensywnych poszukiwań prowadzonych od kilku lat przez policję, sprawdzania wielu miejsc, informacji, ustaleń wśród znajomych i osób, które miały kontakt z zaginionym, publikacji w mediach, nadal nieznany jest los mężczyzny. Dlatego mundurowi po raz kolejny przypominają o trwających poszukiwaniach.

Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego, ustalenia jego miejsca pobytu lub wyjaśnienia wszystkich okoliczności zaginięcia i ustalenia, co się dalej stało z mężczyzną.

Kontaktować należy się z funkcjonariuszami z Zespołu ds. Poszukiwań, tel. 61 426-03-07 (w godz. 8:00 – 15:00) lub Komisariatem Policji w Trzemesznie tel. 61 426-03-50.

andrzej_sikorski

(KPP Gniezno)

5 KOMENTARZE

  1. Pewnie czytając ten artykuł niektórzy ludzie sięgną pamięcią do tych lat, i być może coś tam komuś się odświeży w głowie. Oby tak się stało!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj