Strona główna Na sygnale Nie dotrwał do końca zakazu

Nie dotrwał do końca zakazu

1135
8

Trzy dni brakowały 60-latkowi z Trzemeszna do końca zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Niestety, okres ten wydłuży mu się i to prawdopodobnie znacznie.

W ubiegłą sobotę w południe trzemeszeńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że po ulicach miasta porusza się samochód alfa romeo, którego kierujący jest prawdopodobnie pijany. W trakcie poszukiwania pojazdu otrzymali kolejną informację, iż samochód przemieszcza się w kierunku Miat.

Wjeżdżając do tej miejscowości zauważyli poszukiwane alfa romeo stojące na jednej z posesji. Silnik pojazdu był włączony, a za kierownicą siedział 60 letni trzemesznianin, który „wydmuchał” ponad 3 promile. Jak się okazało, miał on wcześniej orzeczony zakaz kierowania pojazdami . Termin tego zakazu upływał 15 maja.

Jeśli zostanie mu udowodnione, że wcześniej to on siedział za kierownicą tego samochodu, odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz złamanie zakazu sądowego.

8 KOMENTARZE

    • SOWKO PAJACEM JESTES TY TO JEST FACET W PODESZLYM WIEKU A ZE LUBI TO CO INNEGO ALE WIEKIEM TROCHE SZACUNKU GLEBIE KAPUSCIANY.

  1. Ogromne brawa dla zgłaszającego za obywatelską postawę, dzięki temu być może udało się zapobiec tragedii. Każdy pijany kierowca to potencjalny morderca – tylko bezwzględna kara więzenia + grzywna w takiej wysokości, żeby nie starczyło już na picie do końca życia!

  2. Co za znaczenie ma podeszły wiek ?? Absurd!!! Kierowanie pod wpływem alkoholu jest nie tylko zakazane ale przede wszystkim zagraża innym użytkownikom dróg i chodników. Człowiek miał 3 promile to jest pewne, że nie miał zdolności do prowadzenia pojazdu. to potencjalny zabójca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj