Strona główna Polityka Nina Strzelecka sekretarzem Urzędu Miejskiego

Nina Strzelecka sekretarzem Urzędu Miejskiego

2340
21

Od wczoraj sekretarzem Urzędu Miejskiego Trzemeszna jest Nina Strzelecka. Zastąpiła na tym stanowisku Edytę Kubiak, która niedawno złożyła rezygnację. Nowa pani sekretarz była do tej pory zastępcą kierownika referatu organizacyjnego, zajmowała się głównie sprawami kadrowymi.

Jak nas poinformował burmistrz Krzysztof Dereziński, E. Kubiak wróci na swoje wcześniejsze stanowisko zastępcy kierownika referatu spraw obywatelskich i promocji gminy. Stanowisko to nie było obsadzone od czasu powołania jej na etat sekretarza.

Obecna sekretarz ma nadal prowadzić w urzędzie sprawy kadrowe.

21 KOMENTARZE

  1. Ta Pani to as,o to stanowisko pięła się już ponad 10 lat,tylko rozsądek radnych poprzedniej kadencji nie pozwolił jej na to powołanie,teraz gdy to uprawnienie ma tylko burmistrz to nie może nas to dziwić.Sekretarz rozsądny i zrównoważony z powagą do tej funkcji był do czasu kiedy na emeryturę odeszła ŚW.PAMIĘCI Maria SOSNOWSKA.cALY TEN CZAS PO DZIEŃ DZISIEJSZY TO JEDNA WIELKA PORAŻKA.

  2. Pani Nina ma wiedzę i doświadczenie porównywalne do do Pani Śp.Marii Sosnowskiej będzie ją godnie zastępować w przeciwieństwie do swych 3 poprzedników !!!

  3. Super wybór , super wpisy i wszystko OK ! Brawo Burmistrz brawo Rada Miasta brawo dla wszystkich trzymających wodę w ustach . Dziwny spokój wręcz sielanka . Tak trzymać dalej trzemesznianie !!!

  4. Wziąłeś pod uwagę,że widocznie dobrze Vice pełni swą funkcję skoro Burmistrz go trzyma na stołku, ciekawe że inni sami rezygnują w tej kadencji 😉 Sekretarz,Skarbnik, a Pan Darek niezmiennie przy honorach 😂

  5. Skoro stanowisko nie było obsadzone przez okres kiedy pani byla skarbnikiem to chyba jest jednoznaczne, ze stanowisko zastępcy kierownika referatu spraw obywatelskich i promocji gminy jest jak najbardziej zbędne ?? Chociaz z drugiej strony logiki w urzędzie to na pewno nie ma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj