Strona główna Sport i rekreacja V Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego

V Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego

883
0

Trzemeszeńskie gimnazjum oraz Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie serdecznie zapraszają na V Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 maja. W ramach imprezy przeprowadzone zostaną biegi dla dzieci i młodzieży od rocznika 2011 i młodszych do rocznika 2002 oraz Bieg Rodzinny „Po zdrowie”.

Trasa biegów powiedzie ulicami przyległymi do Stadionu Miejskiego – Sportową, Słoneczną, Osiedlową, Czarnieckiego i Parkową.

Dotychczasowe edycje Wiosennego Biegu Osiedla Sportowego każdorazowo gromadziły na starcie rzeszę dzieci, młodzieży i rodziców, chcących spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie z nutką rywalizacji. Z zaproszenia na zawody korzystały także miejscowe przedszkola i szkoły.

Start do wszystkich biegów odbędzie się na ulicach Osiedla Sportowego. W biegach dla dzieci i młodzieży prawo startu mają przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych posiadający kartę startową z nazwiskiem i imieniem, rokiem urodzenia oraz pieczątką szkoły. Karty startowe uczestnicy biegów przygotowują samodzielnie.

W Biegu Rodzinnym obowiązuje start co najmniej jednej osoby dorosłej, która ukończyła 20 lat i co najmniej jednego dziecka, które nie ukończyło 15 lat. Chęć udziału w biegu rodzinnym należy zgłosić w biurze zawodów.

Program imprezy:

• 10:00 – uroczyste otwarcie przy Wieży Ciśnień
• 10:10 – 11:30 – start do biegów dzieci i młodzieży (od 100 m do 1000 m)
• 11:00 – zgłoszenia do Biegu Rodzinnego w sekretariacie
• Ok. 11:45 – start do Biegu Rodzinnego – „Po zdrowie”
• Ok. 12:10 – zakończenie imprezy

Sekretariat czynny w dniu zawodów od godziny 10:00 przy Wieży Ciśnień.

Koordynator zawodów – Justyna Stankowska
Tel. 693 533 334
E-mail – justyna.stankowska@wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj