Strona główna Kultura Narodowe czytanie „Wesela”

Narodowe czytanie „Wesela”

1005
6

Biblioteka Publiczna w Trzemesznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w narodowym czytaniu „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego, odbywającym się z inicjatywy Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wydarzenie odbędzie się 2 września o godzinie 11:00 na skwerze im. H. Cegielskiego przy Domu Kultury. Imprezę uświetni występ zespołu „Strzecha”.

W trakcie spotkania będzie możliwość uzyskania pamiątkowej pieczęci z Kancelarii Prezydenta w swoich prywatnych egzemplarzach „Wesela”.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

6 KOMENTARZE

    • Dlatego nie przyjdę. ” Wesele ” przeczytam sobie sam i zadumam się nad aktualną treścią książki. Bez niczyjego wspierania.

    • Najpierw trzeba ją znać. Potem zrozumieć. Potem przestrzegać. Potem poprawiać to, co należy. A najlepiej zanim się cos napisze na portalu, to doradzam chwilę refleksji i zajrzenie do podręczników historii.

  1. Konstytucja pisiorom nie na rękę, więc trzeba zmienić? 😉
    Każdy kto ma inne zdanie od razu jest komuchem itd Może warto wziąć pod uwagę np Piotrowicza, który jest wizytówką obecnego rządu? Proponuję zrobić najpierw porządek u siebie, na własnym podwórku, a dopiero później toczyć śmieszne wojenki i dzielić naród.

  2. Narod to dzielila platforma co robi i teraz skonczyly sie zlodziejstwa i tu jest sek a jak zmienia konstytucje to nie jeden komuch czy platformiok gaciami bedzie latal juz po ratunek lataja do BRUKSELKI bo nic nie moga ugrac niestety z biednymi tez czeba sie liczyc bo to oni na elite charuja ja na prowincji nawet nie mam 6000tys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj