Strona główna Kultura Nowa dyrektor Przedszkola nr 1

Nowa dyrektor Przedszkola nr 1

2722
38

Od jutra obowiązki dyrektora Przedszkola nr 1 w Trzemesznie pełnić będzie Maria Szymańska, wybrana w drodze konkursu na pięcioletnią kadencję. Była jedyną kandydatką. Nowa dyrektor przez 33 lata pracowała w tej placówce jako nauczyciel.

Przypomnijmy, że dotychczasowa dyrektor Teresa Popielarz została odwołana przez burmistrza Krzysztofa Derezińskiego z pełnionej funkcji na własną prośbę.

foto

38 KOMENTARZE

 1. gratuluje – powalila pani konkurencje na kolana ciesze sie ze to pani wygrala a pozostali kandydaci obeszli sie smakiem.
  Zacieta rywalizacja byla az do samego konca

 2. I co trzemeszeński grajdole? Po co te złośliwości? Była sama bo nikt się nie zgłosił. Miała prawo przystąpić do konkursu jak i każdy z was zazdrośników. Jeszcze nie rozpoczęła urzędowania a już wam sie nie podoba? Maja, gratuluję. Trzymaj się i rób swoje.

  • Absolutnie nie neguje wygranej. Odnoszę się do komentarza katarzyny W. W tekście stoi jak byk, że była jedyną kandydatką a autorka komentarza gratuluje pokonania konkurencji. Przyzna Pani, że to nieco mało spójne. Nie było w tym złośliwości, tylko czytanie ze zrozumieniem. Za to złośliwość pojawiła się u Rodzica. Mieszkamy w małym miasteczku, nie trzeba zaraz upokarzać nazwą „grajdoł”.

   • Tak, kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Komentarz Katarzyny W jest jawnie złośliwy. Proszę go jeszcze raz przeczytać, pamiętając, że Pani Maja nie miała konkurencji. A co do grajdołu to podobnie jak prowincja – to nie miejsce tylko sposób myślenia.

    • U Pani też złośliwości nie brakowało. Różne podteksty można znaleźć w komentarzach. Każdy czyta, jak chce i nadinterpretuje.Ja wolę czytać ze zrozumieniem tekst a nie domyślać się, co ktoś miał na myśli. Czy wygrać konkurs, gdy nie było kontrkandydatów to ujma? Przecież to zwycięstwo. Skąd więc jakieś kompleksy i ataki?Prowincja, grajdoł, to dla mnie nadal sformułowania raczej negatywne. Wolę kulturę słowa. Nauczyli mnie tego wspaniali nauczyciele, nie z prowincji, tylko z małego miasteczka.

 3. Była jedynym kandydatem ale za to najlepsza spośród nauczycielek przedszkoli.
  Pani ma doświadczenie, jest energiczna, ma uśmiech do każdego dziecka. Wspaniała wiadomość. Pani Mario jest OK, Jest Pani właściwą osobą na właściwym miejscu. Gratulacyjeczki.

 4. Ta kandydatura jest wielką pomyłką a cały konKURS TO KPINA,jeden kandydat i jeszcze karty do głosowania z o bocją tylko na TAK. To , o czym tu mówić, szkoda języka szczępić. Poziom poniżej zerowy. ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. CZy naprawdę nie było innego kandydata z tego przedszkola, jest tyle dobrych i kompetentnych nauczycieli, przykre no naprawdę przykre.

  • Jakby byli tacy kompetentni ,to by przystąpili do konkursu. Widać zabrakło im tej kompetencji i odwagi wystąpienia przed komisją konkursową.

 6. Do mamuśka, zgadzam się z tobą to jedyna kandydatka z przedszkola która ma tylko wychowanie przedszkolne, gdzie w obecnych czasach każdy nauczyciel ma po 3 lub więcej specjalności. No, ale czego w tym przypadku ŻĄDAĆ.

 7. Ej, znam was, wy naukowcy po zaocznym Milenium i innych śmiesznych podyplomówkach robionych za publiczne, czyli także moje pieniądze. Dajcie kobiecie spokój, mogliście startować.

 8. Co ma PIERNIK DO WIATRAKA, SPOKÓJ TO BĘDZIESZ MIAŁ ALE NA TAMTYM ŚWIECIE. TU TRZEBA PATRZEĆ I MYŚLEĆ A Z TYM JEST PROBLEM. OJ WIELKI PROBLEM

 9. Nie przechwalajcie tej kandydatury bo jak bedzie odchodzic to bedziecie pruc z grubej rury jak to bylo w szkole nr.2 troche dajcie sobie na wstrzymanie drodzy pierdusy.

 10. To nie kandydatura tylko Pani Dyrektor Maria Szymańska. Dobre słowa pod jej adresem to nie przechwalanie, tylko normalne obdarzanie kredytem zaufania. Co z tego zaufania wyjdzie, to się okaże.
  Na starcie ma sympatię ludzi i ich wiarę, że się uda.
  Pani Dyrektor niech idzie pani swoją drogą, to wtedy się na pewno uda.
  Szerokiej Przedszkolnej Drogi!

 11. A ja wierzę w nową Panią Dyrektor! Poprzednia jaka była wszyscy wiemy….jej czas się skończył. Pani Maju do przodu i nie oglądać się wstecz!!

 12. Jeśli masz Dostęp do Dokumentów kadry pedagogicznej przedszkola i TAK DOBRZE WIESZ kto i jakie ma wykształcenie i po ile specjalności to po co to ogłaszasz? Rodziców interesuje podejście do dzieci a nie papiórki w dokumentach kadry. Tola to Ci wprost napisała.

  • Nie ględź tu. Twoje wypowiedzi są prymitywne, w tym samym stylu i dlatego po tym pisaniu poznać jedną rękę. A do tego ortografia poraża. A nowej dyrektorce opinii i tak nie zepsujesz, ponieważ Maja na swoją opinię pracowała 33 lata. Pracowała z fajnym przytupem, a nie chodziła jak śpiąca królewna. Gratulacje dla pani Mai.

 13. Do Obeznana- O czym ty gadasz cyt. …A nowej dyrektorce opinii i tak nie zepsujesz, ponieważ Maja na swoją opinię pracowała 33 lata. Tak zgadza się nie da się zepsuć opinii, komuś kto na taką opinię „pracował” jak mówisz 33 lata. Tylko praca a praca zastanów się, to różnica, jeśli wiesz o czym myślę.

 14. Pierdoły powracają jak bumerang . Ludzie czy Wy nie macie innych zainteresowań ? Czy to społeczeństwo jest tak ograniczone intelektualnie ? Potraficie jedynie dziabać włażąc buciorami w prywatność i życie swoich znajomych , sąsiadów i obcych . Spójrzcie na siebie na swoje garby . Kim jesteście i co sobą reprezentujecie !

 15. Kumaty,bardzo nieładnie z twojej strony, osądzać społeczeństw twierdząc że jest ograniczone intelektualnie, czyżbyś mierzył innych swoją miarą.

 16. Do Trzemesznianin, zgadzam się z toją opinią i stwierdzam to samo, że wypowiedź Kumatego jest bardzo krzywdząca i poniżająca dla całej społeczności, przytoczę cytat Kumatego „…Czy to społeczeństwo jest tak ograniczone intelektualnie ? Jestem jako mieszkaniec tego miasta, mojej małej ojczyzny, bardzo zbulwersowany tym wpisem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj