Strona główna Różne „Magiczny Wieczór” dla Kornelka

„Magiczny Wieczór” dla Kornelka

1206
1

Kolejna udana akcja, mająca na celu zebranie odpowiedniej kwoty na operację Kornela Kosińskiego, odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie. W piątkowy wieczór zapełniła się ona dziećmi i dorosłymi.

Można było zobaczyć magika Amona, zwiedzić magiczny pokój wróżb, spróbować swoich sił w żonglowaniu piłką. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci – malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, gry planszowe oraz zabawy z animatorami.

Wystawiono stoiska, na których można było zakupić kawę, ciasto, kartki świąteczne, wyroby rękodzielnicze i inne atrakcje.

Główny ciężar organizacji wydarzenia wzięło na siebie stowarzyszenie „Teraz”, przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji, Urzędu Miejskiego, klubu TLKS „Zjednoczeni”, MKS Trzemeszno i Lecha Poznań, Szkoły Podstawowej nr 2, Przedszkola nr 2, Przedszkola i żłobka „Razem Być” z Wymysłowa, Zakładu Poprawczego w Trzemesznie oraz prywatnych przedsiębiorców.

Zebrano około 10200 zł.

1 KOMENTARZ

  1. Gratulacje i podziękowania dla organizatorów za przygotowanie tak szczytnego i zacnego celu, dla chorego chłopca. Uważam, że małym kosztem darczyńców można zrobić tak wiele.Uważam także, że dobro odpłaca dobrem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj