Strona główna Na sygnale Amerykanie ugrzęźli w Lubiniu

Amerykanie ugrzęźli w Lubiniu

12710
28

Do niecodziennego zdarzenia doszło dzisiejszego poranka w Lubiniu. Zestaw ciężkich pojazdów, należących do amerykańskiej armii, ugrzązł w przydrożnym rowie. To jednak był dopiero początek kłopotów wojskowych zza oceanu.

Jak przekazał nam jeden z żołnierzy, w holowanym pojeździe doszło do zablokowania hamulców. Amerykanie zjechali z drogi celem sprawdzenia usterki – wtedy pod pierwszym z samochodów zapadła się ziemia.

Do wydobycia pojazdów niezbędny był przyjazd kolejnego holownika, który wyciągnął unieruchomiony pojazd. Gdy wydawało się, że sytuacja została opanowana, do rowu wpadł holownik, który przed chwilą wyciągał pechowca.

W tej sytuacji armia amerykańska musiała zdać się na pomoc polskiego przedsiębiorcy. Przy pomocy ciężkiego sprzętu trzemeszeńskiej firmy Truck Serwis sytuacja na drodze została sprawnie opanowana. Miejsce zdarzenia zabezpieczała policja oraz żandarmeria wojskowa.

Ruch na drodze był zablokowany, wyznaczono objazdy.

28 KOMENTARZE

 1. po II WOjnie pozostaly strefy wplywow przypomnijcie sobie jak Rosjanie i AMerykanie poszukiwali poniemieckiego zlota i wywozili je do siebie zwlaszcza w gorach na Slasku w SZTOLNIACH a teraz wielcy sojusznicy – nie ma nic za darmo !

 2. Pamientam w czasach wojska jak byłem z kolega boohayem a takim jeepem woskowym Humvee sie wywróciliśmy haha śmiechu co nie miara

 3. aKTO CIE BEDZIE BRONIL W RAZIE W………….MARYCHA CIE NIE OBRONIE TY GLUPI LBIE NAJPIERW SIE ZASTANOW CO PISZESZ CHYBA ZA DUZO WZIALES TO SIE LECZ ZEBY NIE BYLO ZA POZNO.

   • Panie Ja,

    nie jesteśmy zbędnym dodatkiem, jesteśmy użytecznym narzędziem, które może być w każdej chwili instrumentalnie wykorzystane – niczym więcej, ryzykując życie Polaków, integralność terytorialną kraju – oczywiście w perspektywie, która mam nadzieje, że nie dojdzie do realizacji …

  • Tak, Ruskie… Sprzedać bene i przechlać uzyskane pieniądze.
   Zobaczcie Polakow, jakie wpadki zaliczają za granicą. I czemu mamy taką slaba matkę za granica. To od dwóch lat akurat sie po malu zmienia, ale to nie powód, by śmiać się z obcych w obcym im kraju. Zdobywają doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj