Strona główna Różne Komunikat policji

Komunikat policji

1481
19

4 czerwca około godz. 8:45 na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie kierujący samochodem koloru ciemnego, najprawdopodobniej marki renault, jadąc z kierunku Trzemeszna w kierunku Gniezna, na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył samochodu toyota yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone drągi rogatkowe.

Sprawca zdarzenia oddalił się w kierunku m. Gniezno. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Bartoszem Marczewskim z Komisariatu Policji w Trzemesznie, tel. 61-426-03-50.

Gwarantujemy anonimowość.

(KP w Trzemesznie)


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

19 KOMENTARZE

 1. Panowie policjanci, zajmijcie się tym co dzieje się pod waszym nosem.Po pierwsze, gówniarze odstraszają ludzi chcących korzystanie z siłowni pod chmurką,bardzo głośną, wielogodzinną muzyką.Po drugie,czy monitoring przy wspomnianej siłowni działa? Raczej nie skoro libacje na ławeczkach,pod samą kamerą się zdarzają.

  • Racja w 100 procentach!! A ciEkawe co Policja robi w sprawie piajczkòw którzy siedzą na ławeczkach przy przedszkolu , codziennie i od samego rana piją alkohol . A dzieci patrzą na to ! Nie polecam siadać na tych ławkach wzdłuż przedszkola i koło spółdzielni . Zroszone moczem nieraz były 😨😨😨

  • racja. Przecież naj naj naj ważniejszą częścią miasta jest siłownia, i tylko nią powinna zajmować się Policja. Ogólnie to powinna być wprowadzona godzina policyjna, a młodzież powinna mieć zakaz wychodzenia z domu. Tylko zastanawiam się czy taki system władzy kiedyś nie istniał i z nim nie walczyliśmy…

 2. Myślę, że im wiecej z nas napisze maila do Komendy Wojewódzkiej ze skargami, poza słusznym utyskiwaniem tutaj, tym większe szanse, ze dobiorą im się do tyłka i zagnają do roboty. Naprawdę warto, tylko to może zmienić sytuację.

 3. Dla mnie to kpina dostali by porządny mandat to w końcu by był spokój mnie to przeraza ze jak przechodzę to widzę młodzież 13 letnia pałacach czy pijącą pytanie gdzie rodzice…a kamery to działają P.Peno zapewnia ze tak ….a policja gdzie zmienić komendanta i zgłosić sprawę dalej…

  • chciałbym tych co tu takie morały prawia jak sie zachowywali bedac w wieku nastu lat swiete krowy chcodza po trzemesznie ktore nie wypiły ani nie zapaliły a kazdego oceniają wszystko im przeszkadza ,mlodzierz z kazdego okresu ma cos za uszami ale w naszej malej miescinie do wszystkiego wzywali by policje nie pasuje to sie wyprowadzic na pustynie tam bedziecie mieli spokój i nie bedziecie tyłka zawracac policji swoimi starczymi wypocinami -)

   • Wypowiedź na naprawdę wysokim poziomie:-) Gratulacje dla Twoich nauczycieli.A tak naprawdę sądzę, że jesteś jednym z tych opisywanych tutaj niebieskich młodzieńców.Co znaczy „niebieskich”,nigdy się nie dowiesz,za niska inteligencja;-) Współczuję…

   • Qwer, to Ciebie i Tobie podobnych należało by przesiedlić na pustynię. Może wtedy nauczyłbyś się współżycia.
    My chcemy się rozwijać. W stronę cywilizacji, a nie tkwić w marazmie barbarzyństwa z pokolenia na pokolenie.

 4. Faktycznie, używanie takiego nagłośnienia na siłowni pod chmurką,powinno być zabronione i karane.Jak przychodzi ten gość z wielką kolumną,wszyscy odchodzą bo tzw muzyka będzie puszczana do nocy.To dość gęsta zabudowa i dźwięk niszczy słuch.Najwidoczniej „wolność” gówniarza jest ważniejsza od wolności otoczenia.Policja sobie nie radzi,więc powinni zainteresować się tym radni i burmistrz.Co z wolnością tych którzy nie chcą słuchać tej jego „muzyki”.Może ZAIKS się tym zainteresuje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj