Strona główna Na sygnale Komendant policji odchodzi

Komendant policji odchodzi

1002
10

Od wczoraj podinspektor Sławomir Nowakowski nie jest już komendantem Komisariatu Policji w Trzemesznie. Funkcję tę pełnił od października 2014 roku. W policji pracował od 1995 roku. Z dniem wczorajszym przeszedł na emeryturę.

Do czasu powołania nowego komendanta, obowiązki te powierzono starszemu aspirantowi Krzysztofowi Kaczmarkowi.

10 KOMENTARZE

  • Tak ale zapomniałeś dodać że po 22 latach pracy policjant nie ma 100 % emerytury. Po 15 latach emerytura wynosi jednak tylko 40 proc. ostatniej pensji, a wzrasta za każdy dodatkowy rok służby o 2,6 proc. ostatniego wynagrodzenia. Zakładając że to jest 22 lata pracy w policji to policjant otrzyma emeryturę w wysokości ok.58% swoje ostatniej wypłaty. Jeśli tak zazdrościsz to mogłeś iść do policji.

   • chetnie przejde na wczesniejsza emeryturke – ZUSik i inne oplaty niech mi placa a ja sobie dorobie

    Niech w koncu przyjada tu imigranci to dopiero milicja poucieka na emeryturki

    • Dlatego że nie lubię zaglądać dla czyjeś kieszeni. Zarobki w policji są jawne ale nie będę zaglądał komuś do portfela. Chcesz to sobie poszukaj w necie. Ale zapewniam Cię że ta emerytura nie przekroczy 1800 zł

 1. Ulubione zajęcie pewnej kategorii ludzi – zaglądanie do cudzych portfeli. Żenada. Ja komendantowi nie zabiorę ani nie dołożę, on mi też nie więc co mnie obchodzi ile zarabia.

 2. sami sobie pracujemy na emeryture ale jak ktoś połowe życia chorował albo opłacał składki przez 15 lat to niema co liczyć na w miare dobrom emeryture trzeba sobie zapracować ja sobie opłacam dodatkowe składki niż inwestować w samochody co tylko tracom na wartości i gówno z tego jest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj