Strona główna Na sygnale Kolizja renault na DK15

Kolizja renault na DK15

1973
20

Dzisiaj, około godziny 22:20, na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie (na granicy gmin) doszło do kolizji. Z nieznanych jak dotąd przyczyn, kierujący samochodem marki renault zjechał z jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. 

W wyniku zdarzenia auto przewróciło się na bok. Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Trzemeszna i Gniezna oraz policję.

Okazało się, że pojazdem podróżował tylko kierowca. Nie odniósł on żadnych obrażeń.

W czasie akcji służb ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo.

20 KOMENTARZE

 1. Tam od torów do lulkowa powinni zrobić tablice ostrzegawcze albo czarny punkt ile tam osób zginęło juz 2 razy w tyg jest wypadek ktoś powinnien się zainteresować tym,ludzie bez wyobraźni tam jeżdżą od Gniezna zapierd…a nie wiedzą że są tory wpychają spychają się na 3 a potem efekt jest wypadek z tego co pamiętam to tam zginęło juz z 15 osób a np przed poznaniem jest czarny punkt 3 zabitych i 12 rannych np to w tym odcinku statystyki są razy 3

  • Skąd masz takie statystyki? Mi ciężko sobie przypomnieć czy na tym odcinku był w ogóle jakiś śmiertelny wypadek. A u Ciebie aż 15 osób zginęło.

     • Zdajesz sobie sprawę że takiego czegoś jak czarny punkt nie stawia się już od kilkunastu lat? Po drugie ludzi akurat na tym odcinku wcale dużo nie zginęło – mam duży problem sobie przypomnieć jakikolwiek śmiertelny wypadek między przejazdem a Lulkowem, podczas gdy na dalszych odcinkach przypominam sobie bez problemu. Zwiększona ilość kolizji i wypadków zaczęła się tam od niedawna – nie wiem czy powodem są panie, czy zwiększony ruch czy może co innego, ale z liczbami nadal przesadzasz.

 2. Jak zwykle przy prawie zerowym ruchu kołowym i pieszym mknie załoga ,,straszaków,, z włączonymi sygnałami dźwiękowymi nie zwracając uwagi na porę nocną . Mają w du…e tych którzy śpią a zwłaszcza maluchów , ludzi chorych itp . Gadanie , że auto jest w akcji nie jest żadnym tłumaczeniem , jest sprzeczne z wymogami chociażby ochrony środowiska i obowiązującej ciszy nocnej . Sygnały świetlne porą nocna są wystarczającym sygnałem informującym uczestników ruchu o jadącym wozie uprzywilejowanym . Jakoś radiowóz policyjny potrafi przemknąć
  przez miasto bez włączonej syreny . Ale Panowie ,,straszacy,,
  nie . Niech jeszcze jeden z nich wejdzie na auto i macha chorągiewką krzyczy przez tubę TO MY , TO MY , TO MY …. .
  Jeszcze jedna uwaga . Wóz uprzywilejowany i jego kierowca nie jest panem na drodze . Wątpiących odsyłam do kodeksu drogowego .

 3. coś takiego jak cisza nocna nie istnieje. ciekawe jak ty byś leżał w rowie czy przeszkadzały by ci sygnały dzwiekowe

 4. Ja mieszkam 200m od straży i mi i moim dzieciom hałas nie przeszkadza często go nawet nie słyszę może czas okna wymienić i będzie dobrze albo nie szukać sensacji gdzie jej nie ma i wtedy sen będzie lepszy. Pojazd uprzywilejowany to taki ktory słychać i widać odsyłam do przepisów a nie do własnego widzi mi się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj