Strona główna Na sygnale Kolizja na ulicy Wyszyńskiego

Kolizja na ulicy Wyszyńskiego

6451
4

W miniony piątek (około godziny 18) na skrzyżowaniu ulicy Wrzosowej z Wyszyńskiego w Trzemesznie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierująca kia – wjeżdzając w ulicę Wyszyńskiego – nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej pojazdem marki citroen, jadącym od Trzemeszna w kierunku Rudek. Citroen uderzył w kię, a następnie w przydrożną latarnie, po czym zatrzymał się na skarpie.

Na miejsce zdarzenia wezwano policję oraz strażaków z Trzemeszna i Gniezna. Żadna z osób podróżujących samochodami nie wymagała pomocy medycznej.

W akcji uczestniczył też strażak OSP Trzemeszno, który na miejsce dojechał prywatnym samochodem. Przy pomocy pasów transportowych zabezpieczył citroena przed zsunięciem się z wysokości.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

4 KOMENTARZE

  1. Zarządca ulicy Wyszyńskiego mógłby kiedyś zmienić oznaczenie tej ulicy na prawidłowe, gdyż np. przy skrzyżowaniu z ulica sportową wisi tabliczka „Stefana Kardynała Wyszyńskiego” sugerująca, że Kardynał to jego drugie imię 😀
    (można zobaczyć w GoogleMaps)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj