Strona główna Różne 10 lat „Pod Żaglami”

10 lat „Pod Żaglami”

3234
5

Jubileusz 10-lecia działalności świętowało Stowarzyszenie Pod Żaglami. Z tej okazji – w miniony piątek – odbyło się w świetlicy wiejskiej w Niewolnie uroczyste spotkanie członków i sympatyków tej organizacji.

Stowarzyszenie nie ogranicza aktywności do swoich członków. Wprost przeciwnie, wiele działań adresowanych jest do mieszkańców, w tym dzieci i młodzieży. Są to rejsy jachtami, spływy kajakowe, rajdy rowerowe, a także szkolenia z zakresu żeglarstwa, bezpieczeństwa na wodzie i wiele innych.

O działalności organizacji opowiedział w swoim wystąpieniu prezes Krzysztof Mroczkowski, a prezentację multimedialną przedstawił Mirosław Fel. Gratulacje i podziękowania za 10 lat pracy złożyli m.in. przedstawiciele samorządów. Starostwo powiatowe reprezentowali Magdalena Musiałowicz, dyrektor wydziału środowiska oraz członek zarządu powiatu Mariusz Mądrowski. W imieniu władz gminy podziękowali żeglarzom skarbnik Jolanta Dzięcielak i przewodniczący Rady Miejskiej Benedykt Nitka.

Był również czas na rozmowy przy kawie i ciastku, nie mogło oczywiście zabraknąć jubileuszowego tortu.

5 KOMENTARZE

  1. powiem krótko kiejs bylem na kajakach wyciagnalem piersióweczkę i mowie ze wioslo lubi chlapnac , ryba lubi pływac, wszelkie otoczenie mowi ze trzeba sie napic i piersioweczka na spływ nie wystaerczyla (minimul litra trzeba brac)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj