Strona główna Na sygnale Kolizja citroena w Cytrynowie

Kolizja citroena w Cytrynowie

1078
12

W ubiegłą sobotę, krótko po godzinie 16, na drodze krajowej nr 15 w Cytrynowie doszło do kolizji drogowej. Kierująca citroenem C4 zakończyła swoją podróż w przydrożnym rowie.

Jak poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kobieta – chcąc ominąć leżący na jezdni przedmiot – zjechała na pobocze, następnie na przeciwległy pas, po czym wjechała do rowu.

Na miejscu obecni byli strażacy, policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Kierująca była trzeźwa.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

12 KOMENTARZE

 1. K ja dużo jeżdżę i z daleka wiem,którym autem jedzie kobieta,i większość z nich zawsze telefon przy uchu albo oczy w telefon i na drogę,no i czasami tak się kończy Policja po takim zdarzeniu powinna pierwsze sprawdzić telefon na potrzeby jak nie swoje to towarzystw ubezpieczeniowych.

  • Ciekawe czy byś poznał ze jadę samochodem 😜 a ja za to wiem którym autem jedzie facet. Wpycha mi się przed maskę na siłę.

 2. Anonim!Gratulacje za dalekowzroczność,może więcej uwagi na drogę! Czy Ty pracujesz w ubezpieczeniach,a może jesteś po prostu DUPKIEM i SZOWINISTĄ ?!!!

 3. A jegomość wie, że Trzemeszno już wie co- komu- gdzie- i na kogo- tak w szczerym zaufaniu?
  Mleko się rozlało, ludzie porównują „rewelacje” i są smutni, że tak się dali ponabierać!

 4. CZY GENERALNA DYREKCJA DRÓG zapoznała się już z tym artykułem czy nie chce się zapoznać??? ILE TO JUŻ LUDZI WYLĄDOWAŁO W TYM ROWIE i ile jeszcze ludzi zjedzie do tego rowu,żeby GENERALNA DYREKCJA dostrzegła problem!!! Jak to ładnie brzmi „szczęśliwie nic sie nie stało”.Prosze GENERALNEJ DYREKCJI ile jeszcze trupa musi sie tam wyłożyć,żeby coś z tym zrobić BO DROGA JEST PRZEŁADOWANA…Czy znowu nie ma kasy,bo PREZESY MUSZĄ ZARABIAĆ PO KILKASET TYSIĘCY .To sie nadaje do CBŚ i do Komisji Sejmowej…TO JEST DROGA ŚMIERCI OSTRZEGAM WSZYSTKICH

  • Odcinek do Gniezna zrobiony już kilka lat, a wciąż tam do kolizji i wypadków dochodzi. Droga jest przeładowana, bo teraz „każdy” samochodem po byle g musi jechać. A kolizje i wypadki – noga z gazu, noga z gazu, noga z gazu, a do tego chamstwo i głupotę tępić radarami, kamerami i mandatami trzeba. Więc apeluję o radary bez miary, choćby co 100 metrów. Bezpieczeństwo wzrośnie niezwykłe znacząco

  • A co w tym przypadku jest rów winny,rosły by drzewa to one by były winne,a jak nie byłoby rowu to pole byście obwiniali,ogarnijcie się.

 5. To jest normalna droga a ,że wysepki biorą lewą stroną to,że lanosem młodzik leci 140 i nie zatrzymuje się koło orlenu na czerwonym to wina drogi?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj