Strona główna Na sygnale Kolizja citroena w Cytrynowie

Kolizja citroena w Cytrynowie

1161
12

W ubiegłą sobotę, krótko po godzinie 16, na drodze krajowej nr 15 w Cytrynowie doszło do kolizji drogowej. Kierująca citroenem C4 zakończyła swoją podróż w przydrożnym rowie.

Jak poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kobieta – chcąc ominąć leżący na jezdni przedmiot – zjechała na pobocze, następnie na przeciwległy pas, po czym wjechała do rowu.

Na miejscu obecni byli strażacy, policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Kierująca była trzeźwa.

12 KOMENTARZE

 1. K ja dużo jeżdżę i z daleka wiem,którym autem jedzie kobieta,i większość z nich zawsze telefon przy uchu albo oczy w telefon i na drogę,no i czasami tak się kończy Policja po takim zdarzeniu powinna pierwsze sprawdzić telefon na potrzeby jak nie swoje to towarzystw ubezpieczeniowych.

  • Ciekawe czy byś poznał ze jadę samochodem 😜 a ja za to wiem którym autem jedzie facet. Wpycha mi się przed maskę na siłę.

 2. Anonim!Gratulacje za dalekowzroczność,może więcej uwagi na drogę! Czy Ty pracujesz w ubezpieczeniach,a może jesteś po prostu DUPKIEM i SZOWINISTĄ ?!!!

 3. A jegomość wie, że Trzemeszno już wie co- komu- gdzie- i na kogo- tak w szczerym zaufaniu?
  Mleko się rozlało, ludzie porównują „rewelacje” i są smutni, że tak się dali ponabierać!

 4. CZY GENERALNA DYREKCJA DRÓG zapoznała się już z tym artykułem czy nie chce się zapoznać??? ILE TO JUŻ LUDZI WYLĄDOWAŁO W TYM ROWIE i ile jeszcze ludzi zjedzie do tego rowu,żeby GENERALNA DYREKCJA dostrzegła problem!!! Jak to ładnie brzmi „szczęśliwie nic sie nie stało”.Prosze GENERALNEJ DYREKCJI ile jeszcze trupa musi sie tam wyłożyć,żeby coś z tym zrobić BO DROGA JEST PRZEŁADOWANA…Czy znowu nie ma kasy,bo PREZESY MUSZĄ ZARABIAĆ PO KILKASET TYSIĘCY .To sie nadaje do CBŚ i do Komisji Sejmowej…TO JEST DROGA ŚMIERCI OSTRZEGAM WSZYSTKICH

  • Odcinek do Gniezna zrobiony już kilka lat, a wciąż tam do kolizji i wypadków dochodzi. Droga jest przeładowana, bo teraz „każdy” samochodem po byle g musi jechać. A kolizje i wypadki – noga z gazu, noga z gazu, noga z gazu, a do tego chamstwo i głupotę tępić radarami, kamerami i mandatami trzeba. Więc apeluję o radary bez miary, choćby co 100 metrów. Bezpieczeństwo wzrośnie niezwykłe znacząco

  • A co w tym przypadku jest rów winny,rosły by drzewa to one by były winne,a jak nie byłoby rowu to pole byście obwiniali,ogarnijcie się.

 5. To jest normalna droga a ,że wysepki biorą lewą stroną to,że lanosem młodzik leci 140 i nie zatrzymuje się koło orlenu na czerwonym to wina drogi?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj