Strona główna Kultura Kobiety i o kobietach

Kobiety i o kobietach

1158
5

W ubiegłą sobotę w trzemeszeńskim Domu Kultury zagościł kwartet smyczkowy „AQuartet”. Wyjątkowy koncert, zorganizowany z okazji Dnia Kobiet, poprowadził konferansjer Witold Pełka.

Muzyczno – słowne wydarzenie odbyło się w ramach cyklu „Caffe kultura”. Nie zabrakło dużej dawki humoru oraz muzyki popularnej i klasycznej.

Dyrektor DK w Trzemesznie Mariusz Zieliński wręczył wszystkim Paniom kwiaty z okazji ich święta.

Kolejny wieczór „Caffe kultura” już 22 marca (czwartek) o godzinie 18:00 w sali DK. O dalekich podróżach opowiadać będzie Marcin Adamski.

5 KOMENTARZE

  1. Nie można takich wydarzeń ogłaszać tu? DK nie zauważa T24? Czy nie musi, bo robi dla „swoich” i tak by miejsc zabrakło?

  2. JA też nie byłam, bo nie wiedziałam! A może mała sala i dlatego /tu /nie ogłaszają, bo za dużo ludzi by wiedziało o tak pięknym koncercie! I może mniej sprzątania?

    • Dziękuję za to przemyślenie. Właśnie dzięki portalowi poznałem Twoje zdanie. Też dzielisz się swoimi myślami na tym popularnym portalu. Jesteśmy więc takimi samymi czytelnikami. I po szybkiej odpowiedzi uważam, że problem ograniczania wiedzy jest Ci bliski.
      Pozdrawiam Cię z tej samej czytelni.

      • Wspaniała riposta, nic dodać, nic ująć! Pozwól, że też się pod nią podpiszę i dołączę do pozdrowień tym razem dla Was obu. Od siebie już dodam, że żal wydawać nasze gminne pieniądze na relikt komunistyczny, który dziś działa w dodatku jako klub wtajemniczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj